ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

До поліції – за книгою: в обласному управлінні Нацполіції запрацював буккросинг

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 753
Ідея буккросингу з‘явилася у працівників відділу комунікації після того, як вони запровадили у соціальних мережах рубрику «Що читають на дозвіллі поліцейські»
Ідея буккросингу з‘явилася у працівників відділу комунікації після того, як вони запровадили у соціальних мережах рубрику «Що читають на дозвіллі поліцейські». Фото: hm.npu.gov.ua

Стелаж з книгами встановили у холі приміщення і до нього є вільний доступ для всіх у будь-який час.

В Головному управлінні Національної поліції Хмельницької області з‘явилася незвичайна послуга — буккросинг. Відтепер кожен бажаючий може принести свою прочитану книгу та обміняти її на щось цікаве для читання, а, заодно, і дізнатись, що читають на дозвіллі поліцейські. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Ідея буккросингу з‘явилася у працівників відділу комунікації після того, як вони запровадили у соціальних мережах рубрику «Що читають на дозвіллі поліцейські». У цій рубриці працівники різних підрозділів діляться з підписниками інтернет-спільнот своїми рекомендаціями щодо книг, які варто почитати. Згодом інтернет-поради переросли у реальний обмін літературою між працівниками ГУНП», - повідомляють правоохоронці.

Загалом на полицях поліцейського буккросингу можна знайти літературу на будь-який смак — від сучасних мотиваційних творів до української та світової класики. Фото: hm.npu.gov.ua

Додають, що ідею відкрити в управлінні буккросинг підтримав голова Хмельницької обласної організації профспілок атестованих працівників органів внутрішніх справ Микола Шпичко: «Спочатку я доволі скептично поставився до цієї пропозиції, але згодом, поспілкувавшись з багатьма колегами, все ж переконався, що це гарна ідея. Чомусь побутує думка, що поліцейські читають лише кодекси. Але це не так. І я щиро радий, що сучасні правоохоронці, попри постійну зайнятість на роботі, все ж знаходять час для саморозвитку, адже ніщо так не розвиває, як читання».

Одним з перших до буккросингу долучився заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський:
«Хоч я і дуже зайнятий, але намагаюсь знаходити час для читання. Надаю перевагу детективам та історичній літературі. Зараз читаю твір Ліни Костенко «Маруся Чурай», який мені подарувала дружина. Як тільки закінчу, планую взяти у буккросингу книгу «Аеропорт», яка мене дуже зацікавила».

Стелаж з книгами встановили у холі приміщення і до нього є вільний доступ для всіх у будь-який час. Фото: hm.npu.gov.ua

Загалом на полицях поліцейського буккросингу можна знайти літературу на будь-який смак — від сучасних мотиваційних творів до української та світової класики.

Наталія Зайко, яка працює у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей, теж завітала до поліції на відкриття буккросингу. Вона принесла на обмін свої книги, які вже прочитала. «Для мене було досить несподівано, що саме в поліції відкривається буккросинг. Але це дуже гарна ідея, адже брати книги на обмін можуть брати не лише поліцейські, а й звичайні громадяни, у яких залишатимуться позитивні враження про наших правоохоронців».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую