ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Хмельницькі школярі, прибравшись у рожеве, вийшли на марш проти булінгу (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство 2821

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Таким чином у Хмельницькому вперше відзначили День рожевої сорочки.

Сьогодні, 28 лютого, у центрі Хмельницького пройшли маршем місцеві школярі. Із рожевими стрічками, прапорцями та повітряними кульками у руках, «озброївшись» рожевими димовими шашками, молодь Хмельницького вирішила виступити проти цькувань.

Як раніше писав сайт «Є», цю щорічну акцію започаткували у Канаді, коли один із учнів прийшов до школи у рожевій сорочці, за що його зацькували. Наступного дня друзі хлопчика прийшли до школи в рожевих сорочках на знак підтримки та протесту проти булінгу. Про цю подію дізналися поліцейські й активісти того міста і влаштували великий марш проти булінгу, на який всі прийшли у рожевому одязі. Так і започаткувалася традиція.

У Хмельницькому акцію проводять вперше. За організацію взялися представники громадської організації «Молодь за краще майбутнє». Ідею організаторам маршу підсказали партнери із Канади, з якими вони співпрацювали в рамках одного з проектів.

До акції могли доєднатися всі охочі

«Діти, яких справді цькують, зазвичай про це мовчать. Культура розголосу тільки започатковується у нас. Дуже часто вчителі ігнорують такі ситуації, батьки бояться, щоб дитину ще більше не кривдили, і теж замовчують це, - говорить голова правління «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк. - Я мабуть не знаю жодного підлітка, який би сказав, що проблема булінгу його ніяк не стосується. Серед них є багато булерів, є жертви булінгу, але найбільше і найстрашніше те, що майже всі підлітки є спостерігачами насильства і не знають як реагувати на це».

Розпочалася акція на Майдані Незалежності. Школярі з різних навчальних закладів міста та студенти професійно-технічних училищ вишикувалися у колону, тримаючи в руках прапорці та плакати. Під музику та з вигуками проти булінгу молодь пройшлася вулицями Соборною та Проскурівською до майданчику перед кінотеатром Шевченка. Там на учасників маршу очікував невеликий сюрпиз у вигляді перформенсу. На майданчику стояли кілька манекенів, одягнутих у рожеві футболки, кожен з яких мав «свою історію булінгу».

Діти вийшли з плакатами, на яких було написано, що вони проти насильства

Стартували на Майдані Незалежності

У деяких, крім атрибутів, було ще й волосся відповідного кольору

Підлітки із ледь не усіх шкіл міста долучилися до акції

Марш супроводжувався димовими шашками

 

Безпечний рух колони забезпечували правоохоронці

Молодь нагадала хмельничанам про проблему цькування серед підлітків

"Рожевий" марш відбувся вперше, але, можливо, стане щорічним

Манекени "розповідали" про історії булінгу

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую