ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Майже половину безробітних на Хмельниччині складають жінки

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1696
Працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи, і не звжає на стать
Працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи, і не звжає на стать. Фото: wcu-network.org.ua

З початку року 4 безробітних жінки стали підприємцями

Станом на 1 березня 2019 року на обліку в Хмельницькій обласній службі зайнятості перебуває понад 14 тисяч осіб, з них 47,4 % - жінки. Як повідомляють у прес-службі служби зайнятості, наразі забезпечили роботою понад 1 тисяча жінок.

«Сьогодні конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки та чоловіки, а професіонали своєї справи. Працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи. І не важливо жінка ти чи чоловік», - у службі зайнятості.

Згідно з статистичними даними, протягом січня-лютого послугами служби зайнятості скористалися 8,5 тисяч безробітних жінок. Серед них 17,3% раніше працювали у торгівлі та ремонті; 14,2% – у сфері державного управління й оборони; 15,4% – у переробній промисловості; 24,2% – у сільському, лісовому та рибному господарстві.

Цьогоріч за направленням обласної служби зайнятості 350 безробітних жінок підвищили свій професійний рівень та набули нових професійних навиків. Крім того, з початку року 4 безробітних жінки стали підприємцями.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую