ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

На правах реклами Досить жартувати про базар. У Хмельницькому відкривається фабрика бізнесменів нового покоління

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 7930
Навчання стартує 20 березня
Навчання стартує 20 березня

Старі схеми вже не працюють.

Компанія «Сіті Профіт», яка 9 років на міжнародному рівні займається розвитком малого та середнього бізнесу, проведе для хмельничан майстер-клас. 6-тижневий навчальний курс передбачає абсолютне переосмислення ведення бізнесу. Як спростити складне та бути успішним на ринку 21-го століття? Детальніше у інтерв’ю з керівником компанії - Володимиром Пімєновим.

- Кому це буде корисно?

- Друзі, давайте відверто, слово «бізнесмен», у більшості з нас, досі асоціюється з мужчиною років за 40, у смугастому костюмі і на джипі. Нічого поганого в такому образі немає, але я зараз про підхід до роботи. Заробляти гроші своєю справою може кожен. Втілювати свої ідеї не страшно. Наш курс буде корисний кожному, хто зараз читає цю статтю:

- Кому завжди бракує часу, знань та досвіду. Хто весь час відкладає саморозвиток на завтра або наступний понеділок.
- Бізнесмени-акули, хто себе таким вважає. За 6 тижнів нашого навчання ви переконаєтеся, що немає меж досконалості. Завжди можна працювати продуктивніше, а заробляти більше.
- Працівники, які вигоріли на роботі і хочуть перезавантаження. Зможуть «прокачати» свій рівень компетенцій. Шеф буде носити вас на руках, а може, після такого ви й самі нарешті наважитеся стати шефом.
- Хто думає про власний бізнес, але зупиняється перед страхом «прогоріти». Відкриємо вам таємницю, всі ризики можна наперед прорахувати і контролювати. Треба лише знати як. І це дуже просто. Благо, ми живемо в 21 столітті. Розвиток технологій випереджає швидкість світла. І треба цим користуватися.

- Що отримають учасники? Як буде відбуватися навчання?

- Стартуємо у Хмельницькому – 20 березня! Бізнес – це механізм. Його потрібно правильно налаштувати, підлагодити і все буде працювати, як система. Ми даємо нашим учасникам інструменти, за допомогою яких це можна зробити. Зараз не про мотивацію «Що треба багато працювати». Зараз про те, як зробити, щоб працювати легше і ефективніше. Учасники отримають навики, які допоможуть:

- швидко оцінювати рентабельність бізнес-ідеї;
- прорахувати сезонність та ризики;
- будувати успішну фінансову модель підприємства;
- планувати бюджет;
- формувати класну команду;
- планувати маркетингову стратегію.

Це все і не тільки на курсі ми будемо одразу практично «відточувати» на бізнесі, або бізнес-ідеях. Практика, практика і ще раз практика!

Якщо знати такі «фішки» всі бізнес-процеси стають набагато простішими. Можна наприклад: скоротити час на виконання задач, оптимізувати роботу своїх працівників, контролювати продажі з будь-якої точки планети, зменшити витрати на логістику і так я можу перелічувати безкінечно. А все це додатковий прибуток.

Ми зібрали найкращі інструменти, якими компанія «Сіті Профіт» сама успішно користується вже 9 років. За допомогою яких ми «прокачали» понад 80 підприємств у різних сферах.

Володимир Пімєнов (праворуч) вручає сертифікатат про закінчення курсу "Master Director Open" Денису Михайльо

- Чому вирішили допомагати розвиватися хмельницькому бізнесу?

- Споживач став дуже вибагливий, а ринок перенасичений. Щоб вижити потрібно весь час удосконалюватися. Малий та середній бізнес опускають руки у гонці на виживання. А круті стартапи «помирають» на стадії ідеї. Це дуже погана тенденція для Хмельницького, адже по суті місто «тримається» на малому та середньому бізнесі.

У вашому обласному центрі це вчасно розуміли. Зараз Хмельницький на хвилі змін, до яких готові всі і все. Такий висновок ми зробили під час Другого економічного форуму розвитку Хмельницького, куди компанію “Сіті Профіт” запросили виступити в якості експертів. Тоді, власне, і з’явилася ідея провести навчання у вашому місті.

Ми побачили у хмельницьких підприємців великий потенціал, а заразом і моменти, які потрібно «відшліфувати». Перший навчальний курс Master Director Open провели восени. Після відгуків і подальшої співпраці стало очевидно, що є колосальна потреба працювати далі. І це дуже круто.

Ми вирішили трішки удосконалити програму. Так би мовити, адаптувати під місцевий бізнес. І продовжуємо далі разом з хмельничанам змінювати місто. Більше успішного малого та середнього бізнесу – більше податків. А це кращі дороги, нові школи та садочки, словом, новий рівень життя. Це наша головна місія.

Відчуваєте, що ви один із нас? Запрошуємо в команду прогресивних людей - бізнесменів нового покоління. Реєструйтеся за посиланням!
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую