ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Як у Хмельницькому відзначали день народження Тараса Шевченка

Суспільство 2381
Хмельничани прийшли до пам'ятника Кобзареві, аби вшанувати його пам'ять
Хмельничани прийшли до пам'ятника Кобзареві, аби вшанувати його пам'ять. Фото: автора

З самого ранку хмельничани несли квіти до пам'ятника Кобзареві.

Сьогодні, 9 березня, в обласному центрі запланували низку заходів, приурочених 205-ій річниці від дня народження славетного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. З самого ранку біля пам'ятника відомому українському поету зібралися представники влади, духовенство, учасники громадських організацій, працівники державних установ та пересічні жителі міста.

Під час урочистої церемонії небайдужі хмельничани віддали данину пам'яті поету, поклавши квіти та вінки до пам'ятника Кобзареві. Після цього перед містянами виступили вихованці дитячої театральної студії театру імені Старицького, представивши поему «Катерина».

Також у день народження великого поета зачитали уривки з вистави «Тарасові небеса» актори студентського літературного театру «Глорія». Твори «Реве та стогне Дніпр широкий», «Сонце заходить» виконав Хмельницький академічний муніципальний камерний хор.

Урочиста церемонія відбулася в сквері імені Т. Шевченка.

На цьому відзначення річниці з дня народження Кобзаря не завершилося. Вже о 16.00 у монотеатрі «Кут» (вулиця Проскурівського підпілля, 34) відбудеться сповідь-барда «Не промовчи Шевченка у собі…» (мистецький проект «Ветеран»). Виставу поставив та зіграє керівник і актор монотеатру «Кут», народний артист України Володимир Смотритель. Вхід на виставу буде вільний, запрошують всіх охочих.

Учасники заходу виконали гімн України.

Церемонія проходила під звуки орекстру.

Чимало містян прийшли покласти квіти до меморіалу Шевченкові.

Серед тих, хто прийшов  вшанувати Кобзаря, були й школярі.

У сквері Шевченка лунали цитати з творів великого Кобзаря.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую