ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

У Хмельницькому школярі встановили рекорд України, граючи у настільну гру

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1574

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Понад 12 тисяч юних хмельничан долучилися до флешмобу «Мандрівка Україною».

Протягом лютого цього року хмельницькі школярі грали у настільну гру «Мандрівка Україною», публікуючи фото та відео з ігор в мережі під хештегом #мандрівкаУкраїною. Таким чином учні не лише весело проводили час, але й дізнавалися цікавинки про рідну країну. Сьогодні ж, 12 березня, у Палаці творчості дітей та юнацтва підбили підсумки шкільного флешмобу.

В акції взяли участь 30 шкіл міста і понад 12 тисяч учасників. Завдяки цьому був встановлений новий рекорд України у категорії «Масові заходи» із залученням максимальної кількості дітей до гри про Україну. Це засвідчила представниця книги рекордів України.

Під час оголошення підсумків міського флешмобу був присутній розробник настільної гри «Мандрівка Україною» львів'янин Юрко Смертига. Автор гри зізнався, що проведення такої акції в Хмельницькому для нього стало неочікуваним сюрпризом.

Диплом з встановлення рекорду вручили заступниці міського голови Галині Мельник.

«Мандрівка Україною» – гра для справжніх українців, які люблять свою землю, цінують історію і хочуть правильно виховувати своїх дітей. Зрештою, і себе трохи можна підвиховати, якщо побавитися в ту гру разом з дітьми. Мета гри – посадити за стіл батьків, дітей, друзів, відставити в сторони всі сучасні елементи зв'язку, і на певний час поринути у живе спілкування. Бо того бракує нашим сім'ям. Пересовуючи фішки, кидаючи кубики, ми хотіли дати людям можливість почитати про те чого вони не знали про Україну або забули», - сказав Юрко Смертига.

Нагадаємо, нещодавно школярі та дошкільнята Хмельницького долучилися до флешмобу «Плекаймо українську мову» і також встановили рекорд України.

Учні шкіл передавали естафету один одному.

На підведення підсумків флешмобу завітав розробник гри Юрко Смертига.

Під час оголошення встановлення рекорду виступали дитячі творчі колективи.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую