ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Весняний фан-забіг: центром Хмельницького бігатимуть люди в піжамах

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2160
Школярів запрошують на весняний фан-забіг у піжамах
Школярів запрошують на весняний фан-забіг у піжамах. Фото: З архіву редакції

Перш за все, до заходу запрошують долучитися хмельницьких школярів.

У Хмельницькому вібудеться весняний фан-забіг у піжамах. Як зазначають організатори акції, такий захід влаштовують з метою популяризації серед молоді здорового та активного способу життя.

«Забіг буде проходити в нашому місті на запит самих навчальних закладів, які беруть участь у проекті «Healthy Schools». До нас уже долучилися НВК №7, НВК №2, НВО №5, НВК №9, - розповіла голова правління ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк. – Під час забігу будемо говорити про те, що сучасна молода людина не лише займається спортом і не вживає шкідливу їжу, а також є здоровою емоційно. Що потрібно розвивати себе в різних напрямках, вміти якісно відпочивати та не боятися нового цікавого досвіду».

На забіг реєструватися не потрібно. Охочим взяти участь у флешмобі досить прийти 9-го квітня на майданчик біля «Дитячого світу», одягнувшись у піжаму чи «кенгурушку». Початок забігу о 13-ій годині.

Нагадаємо, минулої весни флешмоб у піжамах в центрі Хмельницького організовували до Дня сміху. А цієї зими в обласному центрі вперше відбувся різдвяний фан-забіг.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую