ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Телеведучий Олександр Педан може стати «Татом року»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1222
Олександр Педан номінований на премію “Тато року 2019”
Олександр Педан номінований на премію “Тато року 2019”. Фото: ілюстрація UNFPA Ukraine

Він позмагається за перемогу в номінації «Тато-зірка».

Телеведучий, шоумен та блогер Олександр Педан став одним з п’яти претендентів в номінації «Тато-зірка» на премію «Тато року 2019». Чоловік має доньку та сина. Про виховання дітей говорить, що найважливішими тут є чесність, свобода і повага. Про це повідомляється на сторінці організаторів премії.

«Діти мають право на особисте життя. Тому потрібно більше прислухатися до них і менше тиснути. Це помилка, що вони сьогодні «зашиваються» у ґаджетах. Я не бачу жодних проблем у спілкуванні. Діти готові висловлювати свою думку і навіть сприймати критику, звісно, не агресивну. Тому з ними треба розмовляти, - зазначив Олександр Педан. - Я намагаюся бути для своїх дітей другом. І роблю все, щоб залишатися першим, до кого вони прийдуть по пораду. Наприклад, постійно повторюю Лері: «Хоч що б трапилося, хоч які б виникли проблеми, разом ми все розрулимо. Але лише якщо я про це дізнаюся».

Премію «Тато року» заснувала медіа компанія «Едіпресс Україна» і сайт 4mama.ua. Разом з Олександром Педаном за звання «Тата-зірки» змагаються Сергій Притула, Олег Скрипка, Юрій Горбунов і Володимир Остапчук. Всього премія нараховує шість номінацій. Крім представників шоу-бізнесу, номіновані тати: лікарі, освітяни, спортсмени та блогери. 

Голосування проходить у 2 етапи: експертне оцінювання профільного журі та всенародне онлайн-голосування. За результатами експертного голосування були визначенi номiнанти, за яких ви можете проголосувати. Народне голосування за номiнантiв триватиме до 15 травня. За пiдсумками двох етапiв голосування визначатимуться переможцi у кожній номiнацiї. Проголосувати за Олександра Педана можна тут.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую