ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

З Хмельницького до Таджикистану: в місті спіймали нелегального мігранта

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 681
На мігранта накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 1 700 гривень
На мігранта накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 1 700 гривень. Фото: Управління ДМС України в Хмельницькій області

Іноземця відправлять до країни походження із подальшою забороною в’їзду в Україну терміном на 3 роки.

Вчора, 18 березня у Хмельницькому під час проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», працівниками Управління державної міграційної служби України у Хмельницькій області спільно із патрульними виявлено нелегального мігранта з Таджикистану. Чоловік не лише перевищив термін перебування на території держави, а й не мав підстав для подальшого законного перебування в Україні. Про це повідомило на своїй сторінці у Фейсбук обласне управління ДМС України.

«За вказане правопорушення іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 203 КУпАП. Окрім цього, на мігранта накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 1 700 гривень та прийнято рішення про примусове повернення його до країни походження у встановлений термін із подальшою забороною в’їзду в Україну терміном на 3 роки», - йдеться у повідомленні.

До речі, з 16 березня по 31 травня на Хмельниччині триває операція «Мігрант». Підрозділи Головного управління Нацполіції спільно з Управлінням Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, прикордонниками та Управлінням Держпраці перевірятимуть законність перебування на території краю іноземних громадян.

За повідомленням сектору комунікації поліції у Хмельницькій області, аналогічні заходи вже проводились в області у серпні минулого року. Тоді в області було виявлено 128 порушників міграційного законодавства, з них 61 — нелегальний мігрант. В подальшому було прийнято 57 рішень щодо примусового повернення за межі України, а також 12 рішень про заборону в’їзду на територію України. Також було винесено 128 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності порушників та накладено штрафів на суму майже 180 тисяч гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую