ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Олександр Педан станцював стриптиз у виставі «Ladies' Night»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1145
Про роботу у театральній виставі шоумен розповів Катерині Осадчій
Про роботу у театральній виставі шоумен розповів Катерині Осадчій. Фото: скрін з відео

Артист оголився на сцені.

Відомий шоумен з Хмельницького Олександр Педан зіграв головну роль у виставі «Ladies' Night». Як йдеться у сюжеті телепрограми «Світське життя», Олександр на сцені виконав стриптиз, оголював сідниці, і навіть цілувався. І все це на очах у дружини.

«Я її попереджав, але лише про поцілунок. Я довго наважувався, і врешті-решт сказав: «Інно, в нас там така сцена, що я маю поцілувати іншу жінку», а вона запитала одразу: «Це за сценарієм?», а я: «Так, я ж не сам це придумав!»», - прокоментував участь у виставі шоумен «Світському життю»

Додав, що напередодні сів дієту. І, під час недоданого відпочинку в Єгипті, не їв все, що було включено у вартість путівки, а щоранку бігав, і ще займався дайвінгом. Каже, хотілося не впасти обличчям у багнюку, бо глядачки йшли подивитися на виставу, на акторів, ну і на стриптиз.

«Дівчата пищали і були дуже задоволені! Я не Олег Винник, але бачив, що глядачки заводилися», - розповів артист.

Олександр зізнався, що доводилося бувати у стриптиз-клубі по роботі. За часів «Comedy Club Ukraine» виступав у різних місцях, і з ними працювали артисти різних жанрів. Часто-густо стриптизерки теж були в програмі.

«Були такі моменти, коли ми працювали разом із стриптизерками, і чекали свого виходу, то тоді ми з ними грали в «крокодила». Я люблю красиве жіноче тіло, але я з тих людей, які не розуміють, як можна платити за секс чи за стриптиз. Справжній чоловік повинен бути мисливцем, він повинен завойовувати жінок», - впевнений Олександр Педан.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую