ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Хмельницький чиновник-мільйонер звільняється

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 14763
Мирослав Трещов з третього квітня більше не очолюватиме управління комунального майна Хмельницької міської ради
Мирослав Трещов з третього квітня більше не очолюватиме управління комунального майна Хмельницької міської ради. Фото: з архіву

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Хмельницької міської ради.

Мирослав Трещов, який в квітні 2016 року був призначений на посаду начальника управління комунального майна Хмельницької міської ради, звільняється. Відповідне розпорядження міського голови опубліковане на сайті міськради. 

Щоправда, Мирослав Миколайович йде з посади з третього квітня, а до цього – у відпустку. Причина звільнення, як йдеться в розпорядженні, за угодою сторін.

До призначення в Хмельницькому Мирослав Трещов був помічником-консультантом нардепів-свободівців Рудика та Осуховського. Працював на різних посадах у Дніпропетровській та Львівській облдержадімністрації. За інформацією видання «Наші гроші», встиг навіть побувати радником віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Було це в 2013 році.

Перед звільненням з посади начальника управління комунального майна Хмельницької міськради Трещов подав електронну декларацію за 2018 рік. У ній він задекларував 50% квартири в Дніпрі (43 квадратних метри), та ще дві частки дніпровських квартир (по 48 «квадратів») синів. Вказав і квартиру (77 квадратних метри) у Хмельницькому, яка була в нього в безоплатному користуванні, а належить Марії Сопільняк.

За минулий рік Мирослав Трещов отримав доходу понад 900 тисяч гривень. З яких «лише» 246 тисяч гривень заробітної плати та ще більше 10 тисяч гривень за роботу за сумісництвом. Левова частка доходу – це проценти від депозитів у банківських установах. Всього понад 437 тисяч гривень. Отримав Трещов і 200 тисяч гривень страхових виплат та… призу у 50 гривень.

А вкладів у банківських установах у Мирослава Миколайовича чимало. Від 6 доларів до 22 тисяч доларів. Від 191 євро до 2 160 євро. Від 138 тисяч гривень до майже 525 тисяч гривень. Якщо ж узагальнити їх, то: понад 35,5 тисяч доларів США, 2 351 євро та понад 3 мільйони 90 тисяч гривень.

Відзначимо, Мирослав Трещов ще до призначення на посаду начальник управління комунального майна був мільйонером. Його грошові активи в 2016 році, за порівняльними даними «Declarations.com.ua» становили майже 2 мільйони 736 тисяч гривень. У 2018 році – понад 4 мільйони 147 тисяч гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую