ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

У Хмельницькому встановлять двометрову пачку гречки

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 4655
Пачки гречки, як символ скуповування голосів, раніше були встановленні в Києві
Пачки гречки, як символ скуповування голосів, раніше були встановленні в Києві. Фото: ілюстрація prostir.ua

Таким чином активісти закликають хмельничан не продавати свій голос на виборах.

Завтра у Хмельницькому відбудеться акція у рамках інформаційної кампанії «Твій голос», яка передбачає встановлення муляжу двометрової пачки гречки – символу політичного підкупу виборців в Україні.

Подібні інсталяції вже встановили у Києві. Крім столиці, кілька інших міст України теж вирішили долучитися до ініціативи, серед них – Хмельницький. Соціальну інформаційну кампанію організували, щоб мотивувати молодь не продавати свої голоси.

За словами координаторки ГО "Українська асоціація студентів" у Хмельницькій області Анни Левшун, на встановленій конструкції буде розміщена інформація про відповідальність за продаж голосу не тільки моральну, а й юридичну.

«Завтра встановлюємо «Студентську гречку» - це провокаційний банер, який буде ознайомлювати молодь із їхніми правами, а також відповідальність щодо порушення виборчого права. Хочемо, щоб хмельницька молодь знала, яка відповідальність чекає на тих, хто продає свої голоси на виборах. Плануємо, що банер стоятиме до виборів», - розповіла Анна Левшун.

«Студентську гречку» встановлять завтра, 28 березня о 16:30 біля кінотеатру імені Тараса Шевченка.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую