ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

Бюлетень в урну і повістку в руки: чи «ловитимуть» призовників на виборчих дільницях

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1900
Хлопці призовного віку можуть не хвилюватись і йти на виборчі дільниці
Хлопці призовного віку можуть не хвилюватись і йти на виборчі дільниці. Фото: censor.net.ua

Громадян закликають іти на вибори.

У неділю, 31 березня, в Україні відбудуться чергові вибори президента. Уже кілька днів у мережі шириться інформація про те, що хлопців призовного віку чекатимуть на виборчих дільницях військові комісари. Однак, в обласному військкоматі таку інформацію спростовують.

«Це неправдива інформація. Я не розумію для чого її поширюють. Такого ніколи не було і не буде. У нас всі свідомі люди й вони мають йти на вибори і нічого не боятись», - зазначив заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Гучок.

За його словами, щоразу обласний військовий комісаріат виконує призов на 100%. Цього року він стартує з 1 квітня, а вибори призначені на 31 березня. Перша відправка військовозобов'язаних у місця проходження служби відбудеться 9 квітня.

«Офіційна інформація: військові комісаріати проводити перевірку списків громадян чи інші дії під час проведення виборів Президента України на виборчих дільницях НЕ БУДУТЬ! Згідно з Указом Президента призов на строкову службу відбудеться лише у квітні-червні 2019 року. Тому 31 березня 2019 року, у день голосування, військкомати не можуть та не будуть розпочинати призов», - повідомляє Територіальна оборона Хмельниччини на сторінці у Фейсбуці. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую