ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Служба місцевих автодоріг з новим директором: що задекларував чиновник

Суспільство 5581
За дороги загального користування місцевого значення відповідатиме новий керівник
За дороги загального користування місцевого значення відповідатиме новий керівник. Фото: volrda.gov.ua

Сергій Дуда уже два дні на посаді керівника підприємства.

Голова Хмельницької ОДА призначав нового директора ДП «Служба місцевих автодоріг». Про це йдеться у розпорядженні Вадима Лозового від 22 березня.

«На підставі статей 6, 36, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Призначити з 26 березня 2019 року Сергія Вікторовича Дуду на посаду директора державного підприємства «Служба місцевих автодоріг», уклавши з ним контракт», - йдеться у розпорядженні.

Сергій Дуда у декларації кандидата на посаду директора підприємства вніс квартиру і не житлове приміщення у Хмельницькому, земельну ділянку селі Васильківці Ярмолинецького району і три легковики - «Daewoo Nexia», «ВАЗ 21053», «ЛУАЗ 969М». Окрім того, отримав 83 400 гривень пенсії, за основним місцем роботи заробив 53 085, від відчуження рухомого майна і надання в оренду одержав трохи більше 14 000 гривень.

Дружина, Наталія Василівна, має дві земельних ділянки у Хмельницькому, і отримала за основним місцем роботи 101 709 гривень. На двох із чоловіком готівкою зберігають 80 000 гривень та 3 000 доларів.

У найновішій декларації чиновник не зазначив жодного місця роботи свого та дружини. Однак, у декларації за 2016 рік вказано що він працював у ГУНП в Хмельницькій області, УДАІ УМВСУ в Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор».

Нагадаємо, що 6 березня керівника державного підприємства «Служба місцевих автодоріг» Сергія Матуса звільнили за невиконання умов контракту до закінчення терміну його дії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую