ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Понад десять тисяч військових Хмельниччини отримали у власність земельні наділи

Суспільство 1073
На Хмельниччині військові продовжують отримувати земельні ділянки
На Хмельниччині військові продовжують отримувати земельні ділянки. Фото: visnuk.com.ua

Їх загальна площа сягає понад 18 тисяч гектарів.

На Хмельниччині військові продовжують отримувати земельні ділянки. Так, в області вже прийнято 10 тисяч 954 рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, з початку реалізації ініціативи про надання земельних ділянок учасниками антитерористичної операції (ОСС) подано 27 тисяч 99 заяв на отримання наділів. За результатами розгляду звернень 18 тисяч 274 військових отримали дозволи на розроблення землевпорядної документації.

Зазначається, що наразі прийнято 10 тисяч 954 рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок загальною площею 18 тисяч 420,54 гектара. З них 9 тисяч 487 ділянок призначені для ведення особистого селянського господарства та одна тисяча 467 ділянок — для садівництва.

Нагадаємо, військовослужбовці можуть отримати у власність в межах норм безоплатної приватизації ділянки для ведення садівництва (не більше 0,12 гектара), особистого селянського господарства (не більше 2 гектари), для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара), а також для індивідуального дачного будівництва (не більше 0,10 гектара).

Автор Андрій Ящишен.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую