ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

У Хмельницькому відкриють меморіальну дошку Героєві, загиблому на Донеччині

Суспільство 2136
Похований боєць на Алеї Слави кладовища в мікрорайоні Ракове
Похований боєць на Алеї Слави кладовища в мікрорайоні Ракове. Фото: memorybook.org.ua

Пам'ятний знак встановлять на фасаді школи, де навчався військовослужбовець.

Відкриття меморіальної дошки на честь бійця Івана Мельника відбудеться завтра, 16 квітня. Пам’ятний знак розмістять при вході до ліцею №15 імені Олександра Співачука, в якому навчався загиблий герой.

Іван Мельник загинув 25 квітня 2017 року. Як повідомляється у «Книзі пам'яті полеглих за Україну», військовослужбовець помер від кулі снайпера під час бойового чергування на взводному опорному пункті поблизу села міського типу Новгородське, що на Донеччині. У Хмельницькому прощалися із загиблим на війні Іваном Мельником 28 квітня. Рідні, друзі, військові побратими, одногрупники та небайдужі хмельничани у скорботі тоді схилили голови під «Пливе кача…» та гімн України. Похований боєць на Алеї Слави кладовища в мікрорайоні Ракове.

Указом Президента України Мельник Іван Олександрович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У вересні 2017 року йому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Хмельницького».

Офіційне відкриття пам'ятного знаку на честь Івана Мельника заплановано на 16 квітня за адресою вулиця Проскурівського Підпілля, 125/1. Початок меморіального заходу об 11-ій годині.

Довідково: Народився Іван Мельник 07.07.1994 року у Хмельницькому. Закінчив Хмельницьку спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №15. Навчаючись у ХНУ на четвертому курсі денної форми навчання спеціальності «Здоров'я людини» гуманітарно-педагогічного факультету, відпросився на військову службу та підписав контракт.

З лютого 2016 року солдат Іван Мельник проходив військову службу за контрактом в 383-му окремому полку дистанційно-керованих літальних апаратів Повітряних Сил Збройних Сил України (військова частина А3808, м. Хмельницький)

28 вересня 2016 року був відкомандирований до 199-го навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А2900, м. Житомир), де пройшов спеціалізований фаховий курс підготовки. Був направлений для виконання бойових завдань у 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0281 та А1910, м. Житомир), у складі якої брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую