ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Що дата весілля розповість про вашу сім’ю та як вирахувати найкращу дату для цієї події

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 7678
Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі
Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі. Фото: politeka.net

Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі.

Нумерологічні розрахунки є гарною підмогою в житті. З їх допомогою можна уникнути багатьох неприємностей, а також домогтися благополуччя і щастя в любові.

Знавці цифр стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі. За допомогою точного розрахунку ви зможете дізнатися нові подробиці свого життя, скорегувати поведінку і досягти гармонії в родині. До того ж, цей розрахунок допоможе вибрати оптимальний час для одруження і стане гарантом міцних відносин. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, то представлений розрахунок допоможе вам визначити слабкі сторони і разом з партнером виправити відносини.

Щоб отримати необхідну цифру, потрібно скласти всі числа в даті вашого весілля, продовжуючи складати до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, дата вашого весілля 16.08.2010 = 1 + 6 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 + 0 = 18 = 1 + 8 = 9. Це число і буде вашим ключем до розгадки секретів сімейного благополуччя.

Також ви зможете розрахувати сприятливе число для вашого одруження. Для цього необхідно скласти цифри дати народження нареченої (наприклад, 11.05.1988 = 1 + 1 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 + 8 = 33 = 3 + 3 = 6) і нареченого (наприклад, 11.07.1986 = 1 + 1 + 0 + 7 + 1 + 9 + 8 + 6 = 33 = 3 + 3 = 6), потім скласти отримані цифри (6 + 6 = 12 = 3). Значить, третє число будь-якого місяця буде для вас вдалим днем, якщо ви вирішите узаконити свої стосунки.

Значення цифр

1. Одиниця обіцяє парі стабільний шлюб, проте в стосунках можуть бути розлади. Одиниця є числом лідерства, тому сімейні відносини необхідно починати з пошуків компромісів. Не намагайтеся поставити себе і свої бажання вище своєї половинки, щоб уникнути сварок. Якщо ви зможете ужитися, то з часом бурхливі стосунки стихнуть, і в родині настануть лад і гармонія.

2. Двійка допомагає парі зберегти любов з її трепетом і ніжними почуттями протягом багатьох років. Ця цифра відповідає за довіру і близькі партнерські відносини, романтичний настрій. Негативним фактором для такого шлюбу може стати підозра однієї з половинок в невірності партнера. Зберегти шлюб ви зможете, якщо періодично будете розлучатися на нетривалий час.

3. Число три вносить у відносини дисгармонію і занепокоєння. У таких союзах нерідкі егоїстичні нахили, коли половинки перестають взаємодіяти і починають власний шлях розвитку. Такі відносини є згубними, тому для збереження міцної сім’ї вам варто враховувати думку і бажання партнера. Зберегти гармонію ви зможете, якщо будете дбайливо ставитися до свого партнера і розділяти порівну побутові справи. Також зберегти шлюб допоможуть часті подорожі і зміна обстановки.

4. Союз людей, якими керує четвірка, не найнадійніший. Ця цифра відповідає за саморозвиток, тому інтереси партнерів поширюються лише на особисті досягнення і цілі. У такому шлюбі чоловік і жінка рідко прив’язані один до одного і часто сприймають другу половинку як перешкоду для особистого росту і розвитку. Зберегти взаємини в уже сформованій сім’ї можна за допомогою уваги до свого партнера і старанності. Вас можуть об’єднати спільні цілі, розвиток бізнесу або інші досягнення, до яких ви можете йти рука об руку, допомагаючи і підтримуючи партнера.

5. П’ятірка відповідає за нові емоції, враження і захоплення. Шлюб людей, об’єднаних цією цифрою, обіцяє бути стійким і цікавими. Подружжя зможуть добитися великих висот у діловій сфері, підтримуючи починання один одного. Енергетика п’ятірки дозволяє партнерам буквально світитися енергією і направляти її в будь-яке русло. Однак , подружжю варто уважно ставитися до потреб один одного і дозволяти своїм половинкам час від часу перебувати на самоті.

6. Шістка є найгармонійнішою цифрою. Позитивні вібрації шістки дозволяють подружжю насолоджуватися товариством один одного і жити у взаєморозумінні і любові. Сім’ї, в яких подружжя приділяють увагу один одному, підтримують у всіх починаннях і не намагаються поставити себе вище, швидко стають на ноги і знаходять фінансову незалежність.

7. Цифра сім нерідко викликає в людях бажання замкнутися і захистити себе від зовнішнього світу. У зв’язку з цим в парах, де одна з половинок не звикла довго обходитися без спілкування, швидко настає розлад. Однак, якщо обидва партнери звикли жити у вузькому колі сім’ї і не допускати до нього сторонніх, шлюб буде довгим і щасливим.

8. Сімейним парам, які планують укласти шлюб під впливом вісімки, слід бути уважними і обережними. Справа в тому, що ця цифра об’єднує людей, націлених на кар’єрний ріст. Якщо один з партнерів потребує постійної уваги, а другий більшу частину часу буде присвячувати роботі, то сварки і конфлікти неминучі. Нумерологи називають вісімку числом трудоголіків, і якщо ви не відносите себе до них, то варто перенести дату весілля на інше число.

9. Дев’ятка є числом, що оберігає сімейні відносини. Якщо парі важливіша не кар’єра, а сім’я, то це число стане вашим талісманом щастя і благополуччя. Гармонійний союз, в якому подружжя знаходять задоволення в самовіддачі сім’ї, нічого не вимагаючи натомість, приречений на успіх і щастя. У таких союзах парі варто задуматися про кількох дітей, щоб дарувати їм свою любов і турботу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую