ye-logo.v1.2

Що дата весілля розповість про вашу сім’ю та як вирахувати найкращу дату для цієї події

Суспільство 34197
Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі
Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі. Фото: politeka.net

Нумерологи стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі.

Нумерологічні розрахунки є гарною підмогою в житті. З їх допомогою можна уникнути багатьох неприємностей, а також домогтися благополуччя і щастя в любові.

Знавці цифр стверджують, що дата весілля може багато чого розповісти про відносини в парі. За допомогою точного розрахунку ви зможете дізнатися нові подробиці свого життя, скорегувати поведінку і досягти гармонії в родині. До того ж, цей розрахунок допоможе вибрати оптимальний час для одруження і стане гарантом міцних відносин. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, то представлений розрахунок допоможе вам визначити слабкі сторони і разом з партнером виправити відносини.

Щоб отримати необхідну цифру, потрібно скласти всі числа в даті вашого весілля, продовжуючи складати до тих пір, поки не вийде однозначне число. Наприклад, дата вашого весілля 16.08.2010 = 1 + 6 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 + 0 = 18 = 1 + 8 = 9. Це число і буде вашим ключем до розгадки секретів сімейного благополуччя.

Також ви зможете розрахувати сприятливе число для вашого одруження. Для цього необхідно скласти цифри дати народження нареченої (наприклад, 11.05.1988 = 1 + 1 + 0 + 5 + 1 + 9 + 8 + 8 = 33 = 3 + 3 = 6) і нареченого (наприклад, 11.07.1986 = 1 + 1 + 0 + 7 + 1 + 9 + 8 + 6 = 33 = 3 + 3 = 6), потім скласти отримані цифри (6 + 6 = 12 = 3). Значить, третє число будь-якого місяця буде для вас вдалим днем, якщо ви вирішите узаконити свої стосунки.

Значення цифр

1. Одиниця обіцяє парі стабільний шлюб, проте в стосунках можуть бути розлади. Одиниця є числом лідерства, тому сімейні відносини необхідно починати з пошуків компромісів. Не намагайтеся поставити себе і свої бажання вище своєї половинки, щоб уникнути сварок. Якщо ви зможете ужитися, то з часом бурхливі стосунки стихнуть, і в родині настануть лад і гармонія.

2. Двійка допомагає парі зберегти любов з її трепетом і ніжними почуттями протягом багатьох років. Ця цифра відповідає за довіру і близькі партнерські відносини, романтичний настрій. Негативним фактором для такого шлюбу може стати підозра однієї з половинок в невірності партнера. Зберегти шлюб ви зможете, якщо періодично будете розлучатися на нетривалий час.

3. Число три вносить у відносини дисгармонію і занепокоєння. У таких союзах нерідкі егоїстичні нахили, коли половинки перестають взаємодіяти і починають власний шлях розвитку. Такі відносини є згубними, тому для збереження міцної сім’ї вам варто враховувати думку і бажання партнера. Зберегти гармонію ви зможете, якщо будете дбайливо ставитися до свого партнера і розділяти порівну побутові справи. Також зберегти шлюб допоможуть часті подорожі і зміна обстановки.

4. Союз людей, якими керує четвірка, не найнадійніший. Ця цифра відповідає за саморозвиток, тому інтереси партнерів поширюються лише на особисті досягнення і цілі. У такому шлюбі чоловік і жінка рідко прив’язані один до одного і часто сприймають другу половинку як перешкоду для особистого росту і розвитку. Зберегти взаємини в уже сформованій сім’ї можна за допомогою уваги до свого партнера і старанності. Вас можуть об’єднати спільні цілі, розвиток бізнесу або інші досягнення, до яких ви можете йти рука об руку, допомагаючи і підтримуючи партнера.

5. П’ятірка відповідає за нові емоції, враження і захоплення. Шлюб людей, об’єднаних цією цифрою, обіцяє бути стійким і цікавими. Подружжя зможуть добитися великих висот у діловій сфері, підтримуючи починання один одного. Енергетика п’ятірки дозволяє партнерам буквально світитися енергією і направляти її в будь-яке русло. Однак , подружжю варто уважно ставитися до потреб один одного і дозволяти своїм половинкам час від часу перебувати на самоті.

6. Шістка є найгармонійнішою цифрою. Позитивні вібрації шістки дозволяють подружжю насолоджуватися товариством один одного і жити у взаєморозумінні і любові. Сім’ї, в яких подружжя приділяють увагу один одному, підтримують у всіх починаннях і не намагаються поставити себе вище, швидко стають на ноги і знаходять фінансову незалежність.

7. Цифра сім нерідко викликає в людях бажання замкнутися і захистити себе від зовнішнього світу. У зв’язку з цим в парах, де одна з половинок не звикла довго обходитися без спілкування, швидко настає розлад. Однак, якщо обидва партнери звикли жити у вузькому колі сім’ї і не допускати до нього сторонніх, шлюб буде довгим і щасливим.

8. Сімейним парам, які планують укласти шлюб під впливом вісімки, слід бути уважними і обережними. Справа в тому, що ця цифра об’єднує людей, націлених на кар’єрний ріст. Якщо один з партнерів потребує постійної уваги, а другий більшу частину часу буде присвячувати роботі, то сварки і конфлікти неминучі. Нумерологи називають вісімку числом трудоголіків, і якщо ви не відносите себе до них, то варто перенести дату весілля на інше число.

9. Дев’ятка є числом, що оберігає сімейні відносини. Якщо парі важливіша не кар’єра, а сім’я, то це число стане вашим талісманом щастя і благополуччя. Гармонійний союз, в якому подружжя знаходять задоволення в самовіддачі сім’ї, нічого не вимагаючи натомість, приречений на успіх і щастя. У таких союзах парі варто задуматися про кількох дітей, щоб дарувати їм свою любов і турботу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую