ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

У Полонному організують виготовлення закордонних паспортів

Алла СОБКО Суспільство 3746
Планується, що послуга буде доступна уже наприкінці травня
Планується, що послуга буде доступна уже наприкінці травня. Фото: shoppingpl.com

Послуга стане доступною уже до кінця травня.

Обладнання на формування документів для виготовлення закордонних паспортів закупили ще у березні. Зараз, за словами керівника Полонського ЦНАПу Тетяни Карнафель, тривають підготовчі роботи до встановлення та запуску його в роботу.

«Зараз триває процес оформлення, який проходить у чотири етапи. Ми заключили договір із Держпідприємством «Українськими спеціальні системи». Включили захищений канал зв’язку, який спеціалісти мають перевірити і провести його експертизу, адже йдеться про персональні дані людей. Паралельно ми працюємо над підготовкою кадрів – Державна міграційна служба встановила програмне забезпечення і найближчим часом наші спеціалісти мають пройти стажування для роботи із ним», – розповідає керівник Полонського ЦНАПу Тетяна Карнафель.

За її словами, адміністратори Полонського центру надання адмінпослуг будуть приймати від громадян та формувати пакет документів і передаватимуть їх до Державної міграційної служби (ДМС). Там, згідно із прописаними термінами, виготовлятимуть сам бланк паспорту і передаватимуть його знову до Полонського ЦНАПу, де їх зможуть отримати власники. На терміни виготовлення документу це не вплине, запевняють у Центрі надання адмінпослуг.

Закінчити усі підготовчі роботи та розпочати прийом документів планують уже до кінця травня.

«Плануємо, що до кінця травня запустимо процес і жителі Полонської громади не будуть стояти в чергах, щоб подати документи на виготовлення закордонних паспортів. До того ж, кошти за надання цих послуг залишатимуться у місцевому бюджеті», – каже Тетяна Карнафель.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую