ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

Споруда незаконна: коли знесуть кафе на міському пляжі?

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 3185
Міська влада не отримала документів, які підтверджують законність розміщення «Малібу» на території пляжу
Міська влада не отримала документів, які підтверджують законність розміщення «Малібу» на території пляжу. Фото: khm.gov.ua

Міська влада дала час власникам самотужки демонтувати будівлю.

За інформацією сайту Хмельницької міської ради, незаконна споруда кафе «Малібу», розташоване на міському пляжі, підлягає демонтажу. Причина — відсутність відповідних документів. Власників попросили самотужки ліквідувати будівлю до 5 травня цього року. Якщо вони не знесуть кафе до цього часу, його демонтажем займуться комунальники.

«Ми не знайшли документів, які підтверджують законність розміщення цього кафе на території міського пляжу. Власники будівлі нам теж не надали відповідних матеріалів , — розповідає начальник міського управління торгівлі Руслана Сідлецька. — Якщо вони не знесуть приміщення кафе до 5 травня, будемо діяти за процедурою: підготуємо рішення про демонтаж незаконної торгової споруди й винесемо його на виконавчий комітет. Після цього знесенням «Малібу» займуться комунальники».

За словами Руслани Сигізмундівни, така процедура вимагає часу. Тому поки що представники місцевої влади не можуть назвати конкретної дати демонтажу комунальниками «Малібу». Втім, кажуть, у власників кафе все ще є час самостійно провести знесення будівлі.

Нагадаймо, під час розробки концепції Молодіжного парку, який розташований біля міського пляжу, архітектори не змогли знайти контакту з власниками «Малібу».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую