Гаряча тема:
- Війна
Хмельничанам презентують місцеві еко-новинки
![Хмельничани зможуть почути про зміни клімату та відновлювальні джерела енергії, а також розважитися . Фото: facebook.com/sveta.karytun Хмельничани зможуть почути про зміни клімату та відновлювальні джерела енергії, а також розважитися](https://ye.ua/images/news/_Hmelnichanam_prezentuyit_miscevi_eko_novinki_1_2019_05_07_11_41_36.jpg)
«REnergy Party» відбудеться завтра в Молодіжному центрі.
В середу, 8 травня, в Молодіжному центрі відбудеться вечірка «REnergy Party». Вона поєднає просвітницькі лекції про відновлювальні з джерела енергії з розважальною програмою.
За словами координатора програми «Активуй енергію 2019» у Хмельницькому Світлани Каритун, під час «REnergy Party» відвідувачам вечірки презентують місцеві еко-новинки. Зокрема, хмельничани зможуть побачити електричний велосипед, власноруч сконструйований і зібраний студентом Євгеном Богачуком, анонс 80-денної подорожі зі сонячною батареєю та відкриття в обласному центрі сортувальної станції побутових відходів. Крім того, відвідувачі зможуть побувати на інтерактивній лекції, присвяченій питанням зміни клімату та відновлювальних джерел енергії.
«В рамках вечірки хочемо познайомити місцеву молодь з програмою «Активуй енергію 2019». Сподіваємся, що молодь після почутого долучиться до наших заходів, — розповідає Світлана Каритун. — Крім того, хочемо розповісти хмельничанам доступною мовою про відновлювальні джерела енергії. Бо люди мають лише загальні знання про ВДЕ, проте їм не вистачає достатньої інформації, щоб використовувати їх у житті».
Організатори «REnergy Party» поєднають інформаційну частину вечірки з різноманітними конкурсами й музичними виступами.
Почнеться вечірка 8 травня 0 17:00 в Молодіжному центрі на вулиці Кам’янецькій, 63. Триватиме «REnergy Party» до 20:00.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: