ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Хмельничанам презентують місцеві еко-новинки

Суспільство 1191
Хмельничани зможуть почути про зміни клімату та відновлювальні джерела енергії, а також розважитися
Хмельничани зможуть почути про зміни клімату та відновлювальні джерела енергії, а також розважитися . Фото: facebook.com/sveta.karytun

«REnergy Party» відбудеться завтра в Молодіжному центрі.

В середу, 8 травня, в Молодіжному центрі відбудеться вечірка «REnergy Party». Вона поєднає просвітницькі лекції про відновлювальні з джерела енергії з розважальною програмою.

За словами координатора програми «Активуй енергію 2019» у Хмельницькому Світлани Каритун, під час «REnergy Party» відвідувачам вечірки презентують місцеві еко-новинки. Зокрема, хмельничани зможуть побачити електричний велосипед, власноруч сконструйований і зібраний студентом Євгеном Богачуком, анонс 80-денної подорожі зі сонячною батареєю та відкриття в обласному центрі сортувальної станції побутових відходів. Крім того, відвідувачі зможуть побувати на інтерактивній лекції, присвяченій питанням зміни клімату та відновлювальних джерел енергії.

«В рамках вечірки хочемо познайомити місцеву молодь з програмою «Активуй енергію 2019». Сподіваємся, що молодь після почутого долучиться до наших заходів, — розповідає Світлана Каритун. — Крім того, хочемо розповісти хмельничанам доступною мовою про відновлювальні джерела енергії. Бо люди мають лише загальні знання про ВДЕ, проте їм не вистачає достатньої інформації, щоб використовувати їх у житті».

Організатори «REnergy Party» поєднають інформаційну частину вечірки з різноманітними конкурсами й музичними виступами.

Почнеться вечірка 8 травня 0 17:00 в Молодіжному центрі на вулиці Кам’янецькій, 63. Триватиме «REnergy Party» до 20:00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую