ye-logo.v1.2

Кафе на хмельницькому пляжі не знесли: що далі?

Суспільство 6045
Кафе на пляжу в Хмельницькому, найвирогідніше, демонтуватимуть комунальники. Але станеться це не раніше, ніж наприкінці червня
Кафе на пляжу в Хмельницькому, найвирогідніше, демонтуватимуть комунальники. Але станеться це не раніше, ніж наприкінці червня. Фото: youtube.com

Власники споруду не розібрали, тепер «слово» за членами виконавчого комітету.

Кафе «Малібу», яке розташоване на міському пляжі в Хмельницькому, підлягало демонтажу до 5 травня. Його мали самотужки демонтувати власники. Утім, воно й досі там стоїть. Що далі? Тепер, схоже, її мають або знести, або розібрати комунальники.

Сьогодні, 7 травня, з’явився проект рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради, який й передбачає демонтаж незаконно встановленої споруди на пляжі.

У пункті 2 проекту рішення «Про демонтаж тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності», йдеться: «Доручити комунальному підприємству «Хмельницькбудзамовник» в присутності представників управління архітектури та містобудування, управління екології та контролю за благоустроєм міста, управління торгівлі, в строк до 27 червня 2019 року провести демонтаж зазначеної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності». У цьому ж проекті містить й рекомендація міському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасової споруди.

Нагадаємо, причиною демонтажу кафе стало те, що міська влада не знайшла документів, які б підтверджували законність розміщення споруди на території міського пляжу.

Проект рішення «Про демонтаж тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності» члени виконкому мають розглянути на одному з своїх засідань. Враховуючи те, що проект оприлюднили 7 травня, то його розгляд має відбутися не раніше 27 травня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую