ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Міліція вчить школярів не вживати наркотики

Тетяна ЗАХАРЧУК Суспільство 2181

Фільм-сповідь наркозалежних людей, деякі з яких перебувають в місцях не дуже віддалених, і крім багаторічного «стажу» в «системі» подекуди не мають нічого, полтавські міліціонери відзняли на реальних життєвих фактах.

Одкровення із «дна», нижче якого вже нікуди падати, – вразили абсолютно усіх. Минулого понеділка, в рамках профілактичної лекції «Скажи «Ні!» наркотикам», його презентували учням Хмельницького професійного ліцею електроніки співробітники південно-західного відділу міліції. Крім свідчень самих наркоманів, в документальній стрічці подані коментарі наркологів та усі небезпечні наслідки того, до чого призводить, здавалося б, безневинне покурювання травички… «Марихуана – один з найпоширеніших наркотиків у світі, який помилково вважають безпечним, – констатують спеціалісти. – І не варто обманювати себе, переконуючи в тому, що це не більше, ніж «засіб від стресу».
За словами начальника відділення кримінальної міліції у справах дітей південно-західного відділу міліції Олега Фостика, аналогічні рейди хмельницькими школами та вишами проводяться з початку березня. Хоча робота з дітьми у подібному напрямку регулярна і не припиняється ні на мить.
Самі ліцеїсти про шкідливість наркотиків, паління та вживання алкоголю знають не з чуток. В холі навчального закладу, навіть, розміщений промовистий стенд, створений учнівським комітетом  – за здоровий спосіб життя.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую