ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовують тактику десантування

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1106
На Хмельниччині спецпризначенці відпрацьовують тактику дій десантуючись в умовний тил противника
На Хмельниччині спецпризначенці відпрацьовують тактику дій десантуючись в умовний тил противника. Фото: Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони

Бійці десантуються з висоти у 7 тисяч метрів.

Хмельницькі спецпризначенці проводять тактико-спеціальне навчання з десантування в умовний тил противника. Про це повідомляє спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв.

«Стрибки з парашутом воїни-спецпризначенці виконують з десантних парашутних систем як з круглими куполами так і з куполами типу «Крило». Бійці успішно використовують й нові вантажні парашутні системи українського виробництва типу «Крило» - «Сокіл». Вони забезпечують десантування зі зброєю та спорядженням з висоти понад 7000 метрів та дозволяють нести додатковий «корисний» вантаж до 180 кілограмів, що дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі», - йдеться у повідомленні.

Андрій Агєєв додає, що загалом за період навчань військовослужбовці вже здійснили близько тисячі стрибків. Паралельно з відпрацюванням тактико-спціальних завдань, вони також виконують річну програму з повітрянодесантної підготовки. До кінця року, залежно від віку військовослужбовця, кожен має виконати від двох до п’яти стрибків з парашутом.

Офіцери повітрянодесантної служби стежать за дотримання заходів безпеки на кожному з етапів, починаючи від вкладання парашутів, перевірки стану здоров’я, спорядження парашутиста, його припасування, відділення від вертольота і до приземлення. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую