ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Призупинення роботи Понінківської фабрики розглядатимуть не у Хмельницькому

Суспільство 4263
Мертву рибу в Случі зафіксували зранку 12 квітня
Мертву рибу в Случі зафіксували зранку 12 квітня. Фото: з фейсбуку Лариси Пилипко

Понінківську картонно-паперову фабрику звинувачують у забруднені річки Случ.

Днями Хмельницький окружний адміністративний суд передав позов Державної екологічної інспекції про тимчасове зупинення роботи ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика — Україна» до Волинського окружного адміністративного суду. Про це вчора, 17 травня, повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

За інформацією прес-служби міністерства, у квітні цього року державними екологічними інспекторами були зафіксовані нові випадки масової загибелі риби на річці Случ, що протікає через Хмельницьку, Житомирську та Волинську області. Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області виявила низку фактів порушення вимог природоохоронного законодавства у скиді зворотних вод у річку Хомора, яка є притокою Случа. Тому екологи підготували позов про призупинення роботи підприємства.

Цей позов направили до Хмельницького окружного адміністративного суду. Проте він ухвалив рішення передати справу в сусідню область — Волинському окружному адміністративному суду.

«В січні 2018 року Державна екологічна інспекція України внесла припис про анулювання дозволу ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика — Україна». Тоді ж Держводагентство спільно з Мінприроди, Держекоінспекцією подало позов з вимогою анулювати дозвіл цього підприємства на спеціальне водокористування. Проте Волинський окружний адміністративний суд своїм рішенням безпідставно відмовив у задоволенні позову», — йдеться у повідомленні Міністерства екології та природних ресурсів України.

Наразі справу знов розглядатиме Волинський окружний адміністративний суд.

Нагадаймо, на початку травня екологи Хмельницької та Житомирської областей оглянули очисні споруди Понінківської фабрики. Тоді вони засвідчили, що стічні води очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» візуально прозорі. Також екологи не виявили завислих речовин на дні Хомори.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую