ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Школярів закликають відмовитися від повітряних кульок на останній дзвоник

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3325
Вдалою альтернативою кулькам може стати посадка дерев або квітів
Вдалою альтернативою кулькам може стати посадка дерев або квітів. Фото: tvoemisto.tv

Освітяни кажуть, що повітряні кульки шкодять довкіллю і їх можна замінити екоальтернативою.

Гелієві повітряні кульки вже давно стали незмінним атрибутом свят. Їх люблять діти, ними прикрашають вітрини та корпоративні вечірки. Проте, в той же час, вони шкодять довкіллю.

Напередодні останніх дзвоників, які у школах Хмельницького відбудуться 31 травня, з’явилася інформація, що у деяких навчальних закладах на свято заборонили запускати глеєві кульки в небо.

«Дзвінки від батьків були. Вони скаржилися, що директори шкіл заборонили приносити повітряні кульки. Однак, керівники навчальних закладів самі обирають форму проведення свята останнього дзвінка і вправі це заборонити. Ми також рекомендуємо відмовитися від повітряних кульок, які школять навколишньому середовищу, особливо якщо їх надувати гелієм. Це красиво виглядає під час запуску в небо, але не всі задумуються про невтішні наслідки. Кульки можуть зачепитися за дерева або впасти на територію зеленої зони. Відтак, у них можуть заплутатись тварини чи птахи», - каже заступник директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

Освітяни кажуть, що таку традицію можна замінити іншою. Пропонують організувати різноманітні майстер-класи, флешмоби або замість повітряних кульок використати мильні бульбашки.

«Вдалою альтернативою кулькам може стати посадка дерев або квітів. Дерево залишиться назавжди – на нього можна повісити табличку з роком випуску або класом», - каже Світлана Василівна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую