ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

15 метрів вшир та освітлення: біля Хмельницького продовжують будувати дорогу

Суспільство 4726
На реконструкцію Західного під
На реконструкцію Західного під'їзду до міста Хмельницький у 2019 році передбачено 65 мільйонів гривень. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

Західний під’їзд до міста стане вдвічі ширшим.

Неподалік Хмельницького продовжуються роботи з реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Наразі трасу ремонтують на ділянці Західного під’їзду до міста Хмельницького.

Як повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, наразі на під’їзді до міста підрядник завершує укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 сантиметрів поверх нижнього шару, який уклали минулого року. Зазначають, що для запобігання утворення поздовжніх тріщин, перед уклданням стелиться геотекстильна решітка.

«Цього року заплановано завершити будівництво транспортної розв’язки типу «Кільце» та влаштувати верхній завершальний шар покриття. В результаті проведення реконструкції на ділянці, протяжністю майже один кілометр, проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 метрів. Розділювальна смуга, шириною 3 метри буде з асфальтобетонного покриття, а також на ній встановлять освітлення та бар’єрне огородження», - зазначають в прес-службі відомства.

Зазначається, що згідно з програмою «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів-Тернопіль-Умань, Біла Церква-Одеса-Миколаїв-Херсон» на реконструкцію Західного під’їзду до міста Хмельницький у 2019 році передбачено 65 мільйонів гривень.

Станом на сьогодні підрядником виконано робіт на суму 10,2 мільйона гривень.

Коментарі:

Хмельничанин 23.05.2019 08:21

геотекстильна решітка. Вони хоть знають що це таке? Ці аферисти не можуть за рік зробити круга. Я там проїжаю кожного дня по 2 рази. Позорище. зато звуть себе союз транс лайн.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую