ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Уроки самооборони, автоквест: у Хмельницькому відбувся «ДівчатаФест»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1247
Патрульні продемонстрували урок самооборони
Патрульні продемонстрували урок самооборони. Фото: Патрульної поліції

Фестиваль для жінок провели на майдані Незалежності.

 «ДівчатаФест» пройшов у Хмельницькому вчора, 25 травня. У рамках фестивалю організатори провели конкурси-квести для жінок-водійок, майстер-класи з самооборони, спілкування з активними жінками у формі «Світового кафе», тематичні ігри.

До заходу долучилися хмельницькі жінки-патрульні, жінки-військовослужбовці, депутатки, спортсменки, волонтерки та активні хмельничанки.

«Мета заходу — привернути увагу до гендерної рівності у суспільстві та підтримка жінок у спростуванні гендерних стереотипів. Для відвідувачів були підготовлені різні локації. На одній з них, активісти ГО "ХАЛК" проводили автозмагання та естафету для жінок різних професій, участь у яких також взяли і патрульні», - повідомляють у патрульній поліції області.

Під час фестивалю провели вікторину з гендерної проблематики, відбулися показові виступи та майстер-клас з самооборони за участі представниць роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції у Хмельницькій області та жінок-військовослужбовців національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького.

Дівчатафест у Хмельницькому

Роль сучасної жінки в суспільстві обговорили у формі «Світового кафе».

Як писав сайт «Є» раніше, такий захід вже відувався у Кам’янці-Подільському в травні минулого року.

Організатори хотіли показати активних жінок в формах діяльності, які в українському суспільстві є стандартними для чоловіків.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую