ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

На Хмельниччині підприємці продавали алкоголь неповнолітнім

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1255
14 підприємців позбавили ліцензії
14 підприємців позбавили ліцензії. Фото: ілюстративне aerztezeitung.de

Під час перевірки фіскали виявили 221 порушення чинного законодавства.

Впродовж травня співробітники Державної фіскальної служби у Хмельницькій області провели низку перевірок у сфері торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. В її рамках на території області вони виявили 221 порушення чинного законодавства. Зокрема, встановлено низку фактів незаконного продовжу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Як повідомляють у прес-службі ДФС у Хмельницькій області, загальна сума штрафних санкцій, накладних податківцями на несумлінних підприємців становить понад три мільйони гривень.

«Під час перевірки було виявлено 22 випадки торгівлі тютюном та алкоголем без відповідних ліцензій на суму 768 тисяч гривень, 142 випадки торгівлі за цінами, нижчими за встановлені мінімальні на суму 1,42 мільйона гривень, дев’ять випадків виробництва, зберігання, транспортування та реалізації алкогольних напоїв без акцизних марок або з підробленими марками на суму 206 тисяч гривень, два аналогічних випадки з тютюновими виробами на суму 441 тисяча гривень», — йдеться у повідомленні.

Крім того, податківці зафіксували три випадки торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими ніж встановлені виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів на суму 30 тисяч гривень та низку інших порушень чинного законодавства.

Зокрема, на Хмельниччині попри законодавчу заборону 22 торгові точки продавали алкогольні й тютюнові вироби неповнолітніх. На них наклали штрафні санкції на суму 150 тисяч гривень. З них 14 підприємців позбавили ліцензій на продаж підакцизних товарів.

«Наразі в області такі ліцензії мають понад чотири тисячі закладів торгівлі. Понад 80 відсотків ліцензій видано підприємцям фізичним особам, решту — юридичним», — повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницький області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую