ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Служба зайнятості дає гроші на започаткування власного бізнесу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1173
Середній розмір допомоги - 20 тисяч гривень
Середній розмір допомоги - 20 тисяч гривень. Фото: www.slovoidilo.ua

Спеціалісти консультують у процесі створення бізнес-плану.

Упродовж січня-квітня на Хмельниччині 47 осіб заснували власну справу отримавши одноразову допомогу від обласної служби зайнятості. Як повідомила начальник відділу інформаційної роботи обласної служби зайнятості Ольга Надоліна, середній розмір такої допомоги 20 тисяч гривень.

«Ця сума залежить від багатьох факторів, зокрема від того, як людина була звільнена з останнього місця роботи. Аби отримати таку допомогу потрібно звернутись в центр зайнятості, прослухати низку семінарів, скласти бізнес-план і захистити його перед комісією», - каже Ольга Надоліна.

За її словами, якщо рішення позитивне, то людина реєструється підприємцем і на розвиток власної справи їй перераховують одноразову суму, яку могли б платити упродовж 360 днів.

У центрі зайнятості зазначають, що з початку року найбільше осіб, які започаткували бізнес з нуля – молодь, у віці до 35 років (55,3%) і жінки (42,6%). Це колишні учасники АТО, домогосподарки, мешканці сільської місцевості, які відкрили власні пекарні, салони краси, магазини продовольчих товарів. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую