ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

Освіта під контролем: у Хмельницькому можуть з'явитись нові електронні сервіси

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1136
Деякі із презентованих програм уже працюють у Львові
Деякі із презентованих програм уже працюють у Львові. Фото: автора

Із компанією розробником планують найближчим часом підписати необхідні документи.

Сьогодні, 31 травня, у Хмельницькому представники львівської ІТ-компанії презентували сервіси, які дозволять автоматизувати збір та обробку даних в освітній сфері. Зокрема, йдеться про електронну чергу в садочки, списки до зарахування в перший клас, харчування дітей в школах, електронні щоденник, медична картка та інше. Деякі із цих сервісів уже функціонують у Львові.

«Ми презентуємо інформаційну облікову систему. Серед головних цілей – структуризація даних шкіл та садочків, ефективна організація черги в садочки та школи, викорінення корупції за рахунок автоматизації процесів. Водночас, система забезпечує збереження даних про дитину та інших учасників процесу», - зазначив представник ІТ-компанії Юрій Свірський.

За його словами, у системі буде розміщено облікову картку дитини із персональними даними, інформацію про зарахування і переведення. Також буде освітньо-інформаційна база – це різні фінансові показники, контактні дані батьків, вчителів. Окрема система використовується по школах – це електронний щоденник, медичний кабінет, харчування в школах.

«Аби впровадити систему, потрібно максимально інформувати мешканців, про те як вона працює аби уникнути будь-яких непорозумінь, провести громадські слухання і навчання із представниками освіти працювати з нею. І врахувати те, що комп’ютеризація передбачає прийняття документів в електронному форматі, для цього у закладах має бути техніка», - зазначив Юрій.

Як повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук, наразі в місті працють електронні сервіси, такі як черга у садочок, електронні журнали у школах та інше. Однак, презентовані проекти сучасніші та функціональніші.

«Ми зацікавлені у подальшій співпраці. У нас є альтернатива, але меншого рівня технологічності, ніж та, що була презентована. Тому ми готові почати впровадження. Представники організації підготують відповідні документи для підписання меморандуму. І, як вони кажуть, перший етап роботи системи може бути впроваджений в рамках грантового проекту», - зазначив Володимир Гончарук 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую