ye-logo.v1.2

В Укравтодорі повідомили, що траса на Летичів у критичному стані

Суспільство 4889
Підрядник провів менше одного відсотка від запланованого обсягу робіт
Підрядник провів менше одного відсотка від запланованого обсягу робіт. Фото: з архіву редакції

Для забезпечення безпеки проїзду дорогою вже залучили представників облавтодору.

Державне агентство автомобільних доріг України 3 червня остаточно розірвало договір з китайською компанією «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп». Таке рішення було прийнято через систематичне порушення підрядником умов будівництва дороги на Летичів.

Як повідомляють в Укравтодорі, рішення про розірвання контракту з китайським підрядником погодили зі Світовим банком, за кредитні кошти якого проводилося будівництво дороги. Вартість контракту з «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп» складала понад 38 мільйонів доларів. Підрядник до осені цього року впродовж 540 днів мав би завершити дорогу.

«На дату розірвання контракту підрядник мав виконати 70 відсотків робіт. Натомість він провів менше одного відсотка від запланованого обсягу», — йдеться у повідомлені.

За інформацією Укравтодору, підрядник також не проводив передбаченого контрактом аварійного ремонту дороги. Це не лише ускладнило рух транспорту на трасі державного значення, а й поставило під загрозу безпеку водіїв.
Через критичний стан ділянки траси на Летичів Укравтодор за кошти експлуатаційного утримання доріг залучив Хмельницький облавтодор для забезпечення безпечного проїзду.

До речі, що наприкінці минулого року Укравтодор розірвав контракт з цією компанією на капітальний ремонт автодороги Київ-Харків, який передбачав реконструкцію і капітальний ремонт на ділянках від міста Лубни до Полтави. Сума контракту становила понад 57 мільйонів доларів.

Нагадаємо, 23 травня під час наради присвяченої стану доріг області голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий заявив, що дорога на Летичів опинилася під загрозою руйнування.

Читайте також: На Хмельниччині ремонт доріг блокує полтавська компанія.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую