ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Багряне небо і машини, як кораблі: Кам’янець вдруге затопило

Суспільство 13960
Від сильної зливи центральний ринок затопило
Від сильної зливи центральний ринок затопило. Фото: facebook.com

Від сильної зливи були затоплені будинки та зруйновані вулиці.

Два дні поспіль у Кам’янці-Подільському вирувала негода. Потужна злива наробила чимало лиха 5-го червня. За одну годину в місті випала 10-ти денна норма опадів. Не встигли комунальники відкачати воду з підвалів, як 6-го червня дощ знову накрив місто.

«У зв’язку з сильними зливали, річка Смотрич піднялася на 37 сантиметрів. Була загроза підтоплення багатьох будинків, що розташовані в каньйоні. Однак, завдяки шлюзам, нам вдалося вчасно спустити воду і попередити підтоплення домогосподарств. Однак, в місті все ж таки було затоплено 21 будинок. Також від сильної зливи постраждав центральний ринок та дорожнє покриття на трьох вулицях. Наразі готується позачергова сесія міської ради, аби виділити кошти на проведення необхідних ремонтних робіт», - розповів заступник міського голови Кам’янця-Подільського Сергій Бабій.

До ліквідації негоди були залучені і рятувальники. У місті досі працює 12 осіб особового складу, 3 одиниці техніки та три мотопомпи.

Рятувальники Кам’янця-Подільського ліквідовують наслідки негоди на території міста. Фото: km.dsns.gov.ua

 

Після дощу на небі з’явилися багряні хмари. Фото: instagram.com/vdalo.info

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую