ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

У Хмельницькому продовжують чистити Південний Буг

Суспільство 2959
На березі річки, в районі мосту по вулиці Свободи стоять екскаватори, які працюють над розчисткою русла та бульдозери, що розрівнюють кавальєри ґрунту
На березі річки, в районі мосту по вулиці Свободи стоять екскаватори, які працюють над розчисткою русла та бульдозери, що розрівнюють кавальєри ґрунту. Фото: автора

Зараз виконуються роботи від дамби колишнього цукрового заводу до мосту по вулиці Свободи.

Майже рік у Хмельницькому втілюється важливий проект – триває розчистка русла Південного Бугу.

«Потреба в таких роботах була на стільки великою, що відкладати далі не було як. Стан русла Південного Бугу був досить плачевний – гниле листя, гілля та купи сміття… Одним словом, річка була мертвою. З чималими труднощами, але минулого року роботи по розчистці русла таки стартували. Взимку розчистку призупинили і ось нещодавно роботи знову були відновлені. Зараз виконуються роботи від дамби колишнього цукрового заводу до мосту по вулиці Свободи», - каже начальник міського управління з питань екології та благоустрою міста Олександр Луков.

На березі річки, в районі мосту по вулиці Свободи стоять екскаватори, які працюють над розчисткою русла та бульдозери, що розрівнюють кавальєри ґрунту.

«Увесь мул, який був витягнутий з річки на берег, ми розрівнюємо та засіваємо травою. Це добре видно, якщо їхати по вулиці Трудовій», - каже начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок.

Розробники даного проекту - міське управління з питань екології та благоустрою міста минулого року інформувало, що на втілення даних робіт потрібно 2,5 мільйона гривень. Однак, зі слів начальника управління ЖКГ міста Василя Новачка, цієї суми буде недостатньо.

«Нещодавно ми передали проект на корегування, адже на заплановані роботи цих коштів не вистачить. Все через те, що в процесі розчистки, були проведені роботи, які не були заплановані», - каже Василь Пилипович.

Читайте також: Чи безпечно купатися на міському пляжі у Хмельницькому?

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую