ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Хмельницькі поліцейські й молодь знищували рекламу наркотиків

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 979
Синтетичні наркотики викликають залежність і знищують здоров'я
Синтетичні наркотики викликають залежність і знищують здоров'я. Фото: hm.npu.gov.ua

Хмельничан закликають долучитися до акції.

Вчора, 24 червня, працівники поліції Хмельниччини спільно з вихованцями вищого професійного училища №25 в обласному центрі провели акцію «Стоп-Наркотик». Озброївшись балончиками з фарбою, вони замальовували написи, які рекламують купівлю наркотиків в Інтернеті.

Як повідомляють у секторі комунікації поліції Хмельницької області, наразі в області на парканах і будинках у різних містах країни можна побачити рекламу синтетичних наркотиків. Їх зловмисники продають за допомогою популярних месенджерів. 

«На жаль, у Хмельницькому щодня з’являються нові написи з рекламою наркотиків. Комунальні служби не завжди оперативно замальовують їх. Проте їх потрібно вчасно знищувати, щоб це зло не поширювалось. Тому закликаю хмельничан долучатися до нашої акції», — розповів начальник сектору управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Володимир Мержук.

Правоохоронці спільно з молоддю взяли до рук балончики з фарбою та замалювали низку таких написів на вулицях обласного центру.

Нагадаємо, до вересня в області триває операція «Мак». В її рамках правоохоронці шукають посіви снодійного маку.

Довідково: синтетичні наркотики не лише можуть швидко викликати залежність від них, а й фактично знищують нервову систему людини. Зокрема, такі речовини як так звані «солі для ванн» можуть провокувати галюцинації, параною, агресивну або суїцидальну поведінку.

Читайте також: Серед хмельничан поширюється черговий фейк – біля шкіл роздають психотропні речовини

 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую