ye-logo.v1.2
20 Липня, 2019

Обдарованим дітям Хмельницького призначили стипендії

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2416
Упродовж дев'яти місяців обдаровані діти Хмельницького отримуватимуть стипендії
Упродовж дев'яти місяців обдаровані діти Хмельницького отримуватимуть стипендії. Фото: з архіву

25 школярів отримають грошові виплати.

Обдаровані діти Хмельницького отримуватимуть щомісячно упродовж дев’яти місяців (вересень-травень) стипендії Хмельницької міської ради. Відповідне рішення депутати Хмельницької міської ради прийняли на черговій сесії.

«Серед нинішніх стипендіатів - переможці Всеукраїнських предметних олімпіад, Міжрегіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, переможці конкурсу-захисту дитячих наукових робіт при Малій Академії наук, - каже виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Людмила Корнієцька. - Доосвід довів, що таке матеріальне заохочення сприяє мотивації до самореалізації учнів. Окрім того, вже в такому віці юні хмельничани мають досить суттєві досягнення в галузі освіти».

Про розмір стипендії у Департаменті освіти не повідомляють.

«На наступній сесії будемо розглядати питання щодо розміру виплати стипендії для обдарованих дітей. Минулого року це було 300 гривень. Зараз хочемо підняти до 30 відсотків від прожиткового мінімуму», - каже Людмила Віталіївна.

Ось повний перелік обдарованих дітей Хмельницького:

Авсієвич Володимир Русланович, учень 10 класу гімназії №2 м.Хмельницького – І місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій;

Гайдов Іван В’ячеславович, учень 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури;

Дядюк Антон Віталійович, учень 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – І місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Комп’ютерні системи та мережі»; ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики; ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій;

Жорник Дмитро Олегович, учень 11 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Internet-технології та WEB дизайн»;

Коваль Єлизавета Віталіївна, учениця 10 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

Колесник Андрій Андрійович, учень 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;

Кучман Софія Ігорівна, учениця 5 класу Хмельницького ліцею №17 – ІІ місце на ІV етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

Міль Віталій Сергійович, учень 9 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики;

Назарець Анастасія Михайлівна, учениця 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;

Нечаєв-Сліпченко Нікіта Євгенович, учень 8 класу гімназії №2 м. Хмельницького – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

Павлова Ганна Петрівна, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – І та два ІІ-х місця у Всеукраїнських зональних змаганнях з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни», ХVІІ регата «Добротвір»; І та два ІІ-х місця у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат; І та ІІІ місця у командному чемпіонаті України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное, фінал;

Пасічник Дарина Василівна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;

Пєрєпєчкіна Єлизавета Андріївна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Історія України»;

Пилявець Ангеліна Андріївна, учениця 5 класу Хмельницького ліцею №17 – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій);

Рамський Ігор Андрійович, учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики;

Ратушняк Денис Святославович, учень 9 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики;

Рудик Аліна Романівна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького – ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Соціологія»;

Таравський Денис Едуардович, учень 8 класу гімназії №2 м. Хмельницького – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики;

Терехов Тимур Ігорович, учень 9 класу Хмельницького ліцею №17 – ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

Ткачук Олександр Андрійович, вихованець авіамодельного гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце у класі моделей F4В Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (IV ранг);

Туржанська Дарина Віталіївна, учениця 4 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького – І місце на ІV етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Фомюк Артем Павлович, учень 9 класу гімназії №2 м. Хмельницького – ІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики;

Шейгец Катерина Володимирівна, учениця 10 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови;

Швець Анна Миколаївна, учениця 11 класу гімназії №2 м. Хмельницького – ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Українська література»;

Щербанюк Іван Сергійович, учень 11 класу навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького – ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Читайте також: У Хмельницькому медалі за успішне навчання отримають 153 випускники

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую