ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині зникла жінка з двома дітьми

Суспільство 14163
Жінка вже не вперше втекла з дому
Жінка вже не вперше втекла з дому. Фото: з Фейсбук-сторінки Мар'яни Добровольської

Їх розшукують рідні та поліція.

ОНОВЛЕНО 2 липня: жінку з дітьми розшукали.

Минулої середи, 26 червня, у селі Терлівка Летичівського району з дому в невідомому напрямку пішла Аліфанова Вікторія Юріївна, яка народилася 21 лютого 1991 року. Жінка зникла разом із двома малолітніми дітьми - трирічним Данилом Аліфановим та семирічною Веронікою Аліфановою. Про це повідомили у Летичівському відділі поліції.

Вдома у Вікторії залишилося ще троє дітей. Як розповіла хрещена мати однієї з них Мар’яна Добровольська, раніше жінка також втікала з дому.

«Сьогодні її чоловік заявив поліцію. Вони у цивільному шлюбі живуть. Вікторія не надто належно доглядала за дітьми, з нею мало хто спілкувався. Колись вона вже втікала, тоді дзвонила до мене і розповідала, що втекла. Це вже вчетверте, чи вп’яте повторюється. Щоразу чоловік її шукав. До слова, можу сказати, що він спокійний, не ображав її. Люди бачили її, дзвонили, так знаходили. А останніх півтора року вона вже була вдома і от тепер знову...», - розповідає Мар’яна.

Родичам люди розповіли, що бачили Вікторію Аліфанову в день зникнення на вокзалі.

«Написала жінка Летичева, що бачила її того ж дня в середу увечері. Була у неї гарна зачіска і вона була без дітей. Я сьогодні сюди приїхала. Ні в готелях Летичева, ніде її немає. Кажуть, що бачили на вокзалі, що ходила тут того дня», - додає Мар’яна Добровольська.

Прикмети: жінка була одягнена у синю сукню та окуляри. До цього часу місце знаходження її та дітей невідоме. У разі будь-якої інформації звертатися за номером «102» та 2-0-86, 096 075 05 38.

Нагадаємо, поліція продовжує розшук хмельничанки, дитину якої знайшли мертвою. Правоохоронці повідомили, що валізу з мертвою дитиною викинула матір.

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую