ye-logo.v1.2
28 Березня, 2020

На хмельницький речовий ринок – додатковий нічний транспорт

Суспільство 3920
Додаткові рейси почнують діяти з четвертого липня
Додаткові рейси почнують діяти з четвертого липня. Фото: з архіву

Вже найближчої ночі він вирушить у рейс.

З мікрорайону Озерна і до Катіону через Львівське шосе – саме за таким маршрутом курсуватиме додатковий нічний тролейбус у Хмельницькому, який вийде на маршрут вже завтра, четвертого липня.

«Буде два тролейбуси, щоб підприємці, які працюють на речовому ринку, що на Львівському шосе, мали змогу дістатися до своїх робочих місць», - каже директор «Електротрансу» Віктор Паламарчук.

Перший нічний тролейбус стартуватиме о 4-ій ранку. Рухатиметься проспектом Миру, Старокостянтинівським шосе, вулицями Зарічанською та Кам’янецькою та Львівським шосе до Катіону. Другий - вирушатиме о 4.45.
Вартість проїзду становитиме 10 гривень.

Для мешканців Південно-Західного мікрорайону запроваджують комунальний автобусний маршрут, який стартуватиме з Катіону о 4.15. А далі – вулиці Тернопільська, Молодіжна, Інститутська та Кам’янецька. На кам’янецькому мості автобус повертатиме на Львівське шосе та слідуватиме до Катіону, звідки «піде» на друге коло. Вартість проїзду – 5 гривень.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, ці маршрути працюватимуть у тестовому режимі місяць. А далі, якщо буде попит, не виключає, що кількість транспорту збільшать. Утім, все залежить від попиту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую