ye-logo.v1.2

У Хмельницькому бійцям-добровольцям планують ввести пільги на сплату комуналки

Суспільство 2507
Наразі у Хмельницькому живе дев
Наразі у Хмельницькому живе дев'ятеро бійців-добровольців російсько-української війни. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Таке рішення винесуть на розгляд депутатів міської ради.

Сьогодні, 11 липня, члени виконавчого комітету прийняли рішення винести на сесію міської ради низку змін до «Програми соціальної підтримки учасників АТО, учасників Революції Гідності, бійців-добровольців АТО у Хмельницькому та членів їх сімей на 2018-2020 роки». Одне з них — відшкодування пільг за сплату житлово-комунальних послуг для бійців добровольчих формувань.

У вересні 2017 року Хмельницький одним з перших в Україні прийняв рішення про визнання статусу бійців-добровольців. Завдяки цьому вони змогли претендувати на пільги, гарантовані учасникам АТО (нині — ОСС). Тепер в обласному центрі планують підкріпити цей статус запровадженням компенсації пільги на сплату житлово-комунальних послуг. Є пропозиція призначити її на рівні 75%.

«Таку пільгу в нашому місті отримують учасники російсько-української війни. Хочемо поширити її на добровольців, які стали на захист країни. Наразі в Хмельницькому їх дев’ятеро», — зазначив міський голова Олександр Симчишин.
Крім того, члени виконкому запропонували доповнити програму впровадженням співфінансування покупки житла для учасників війни на сході та грошової компенсації за земельні ділянки.

За словами міського голови, вже чотири учасники російсько-української війни під час святкування Дня героїв отримали сертифікати на отримання грошової компенсації на придбання житла. Тобто з міського бюджету виділяється половина його вартості, решту — повинні заплати охочі скористуватися такою програмою. А ось пропозицію щодо грошової компенсації за земельні ділянки для воїнів міські депутати можуть не підтримати, адже таке рішення може суперечити чинному законодавству.

Такі пропозиції винесуть на одну з найближчих сесій міської ради. За них мають ще проголосувати місцеві обранці.

Читайте також: ОБСЄ визнала захоплених Росією українських моряків військовополоненими

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую