ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

На Хмельниччині розпочинають навчання за програмою «Активні громадяни»

Суспільство 1417
Навчання будуть організовувати кожного місяця до кінця року
Навчання будуть організовувати кожного місяця до кінця року. Фото: kubg.edu.ua

Під час навчання учасники напишуть власні соціальні проєкти.

На Хмельниччині шукають активних громадян, аби навчити їх реалізовувати проєкти, які розв'язуватимуть конкретні проблеми у громадах. Серію тренінгів з цією метою розпочинають у Старокостянтинові. Ініціатори навчань - громадська організація «Старокостянтинів небайдужий» за підтримки Британської Ради в Україні.

Сам проєкт “Активні громадяни” не новий, він стартував у 2009 році та реалізовється в понад шестидесяти країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Тренерка Ганна Хохлова розповідає, що програма розрахована для всіх категорій населення.

«Тренінги спрямовані для покращення розуміння людей в громаді. Підсумком тренінгу буде написання соціального проєкту, для покращення життя людей у громаді. Це мікропроєкти, які будуть подані на конкурс у Британську Раду в Україні. Проєкт, який там пройде конкурсний відбір, отримає фінансування у розмірі до 15 тисяч гривень», - пояснює тренерка.

Перший тренінг відбудеться у Старокостянтинові з 26 по 28 липня у приміщенні бібліотеки на вулиці Острозького, 14. Загалом навчання будуть організовувати кожного місяця до кінця року. Та заходи проводитимуть не лише у Старокостянтинові.

«Кожного разу набиратимемо групу до 20 осіб, сам тренінг триватиме три або чотири дні. Та ми не прив’язані до конкретного місця, намагаємось йти за людьми. Тобто, якщо громада або колектив виявить бажання пройти тренінг, ми будемо виїжджати до них. В нас так склалось історично, що люди сидять і чекають поки їм хтось, щось зробить і не вірять в те що можуть зробити корисні речі самі. Наша мета показати, що це не так», - розповідає Ганна Хохлова.

Додаткову інформацію про заходи у рамках проєкту «Активні громадяни» можна дізнатись на сторінці у фейсбуці.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую