ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

28 років очікування: на Полонщині завершують будувати нову школу

Суспільство 3961
Зараз будівельники працюють над виконанням внутрішніх робіт у приміщенні школи, а також над приміщенням котельні
Зараз будівельники працюють над виконанням внутрішніх робіт у приміщенні школи, а також над приміщенням котельні. Фото: adm-km.gov.ua

У 2020 році планують розпочати навчальний процес в новому приміщенні.

У селі Новолабунь на Полонщині триває будівництво нового приміщення загальноосвітньої школи. Як повідомили у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації, школа є одним із довгобудів, на які тривалий час в області не вистачало коштів.

«Розпочате воно було ще в 1991 році, тоді були зведені стіни будівлі, однак через брак фінансування не було зроблено дах. На довгий час будівництво завмерло, а тому, коли декілька років тому було прийнято рішення про його відновлення, зведена будівля вже почала частково руйнуватися», - йдеться у повідомленні.

Коригування проектно-кошторисної документації було здійснено у 2016 році. Об’єкт отримав фінансування з державного фонду регіонального розвитку. На сьогодні роботи вийшли на завершальну стадію. Як зазначають в ОДА, грошей на закупівлю обладнання та меблів не вистачило.

«Оскільки коригування проектно-кошторисної документації проведено ще 4 роки тому, у ньому не враховано здорожчання матеріалів та окремих видів робіт, зростання рівня мінімальної заробітної плати, - додають у пресслужбі. - Додатковий дефіцит коштів спричинено також недофінансуванням у 2018 році суми у розмірі 5 мільйонів гривень, що мали надійти з спецфонду».

Все ж, з початком 2020 року, планують розпочати навчальний процес в новому приміщенні. «Представники ОТГ до 1 серпня мають скласти перелік обладнання та меблів, що мають бути закуплені в першу чергу. Це дозволить визначитися із тим, який обсяг можна буде закупити за рахунок наявних коштів, а на що потрібно буде залучати додаткове фінансування», - повідомили в облдержадміністрації.

Читайте також: На Білогірщині знову взялися за школу, яку будують вже 25 років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую