ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли на хмельницькому летовищі засвітяться ліхтарі

Суспільство 4686
Електропостачання на хмельницькому летовищі відсутнє майже 12 років
Електропостачання на хмельницькому летовищі відсутнє майже 12 років. Фото: з архіву

«Аеропорт Хмельницький» розпочинає процес відновлення електропостачання та встановлення енергоефективних ліхтарів.

Питання про відновлення електропостачання на хмельницькому летовищі, яке відсутнє там майже 12 років, вже на стадії вирішення. У червні, цього року, розпочався процес передачі майна, яке розташоване на території хмельницького аеропорту, державного підприємства «Украерорух» на баланс облдержадміністрації. У переліку лінії електромереж та трансформаторна підстанція для відновлення електропостачання.

За словами директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки процедура передачі майна завершена. Підприємство «Украерорух» передало 39 одиниць об'єктів на загальну суму 20 мільйонів 700 тисяч гривень.

«В нас місяць працювала комісія, все майно прийнято. Після цього буде укладений договір між облдержадміністрацією та КП «Аеропорт Хмельницький». Це дасть нам можливість вже починати працювати над забезпеченням аеропорту електроенергією. Першим кроком буде технологічне обстеження стану кабельних мереж, оскільки вони 12 років не експлуатувались. Після обстеження ми побачимо в якому вони стані, де є прориви та почнемо їх латати. Але не дивлячись на це трансформаторну підстанцію для виробничих потреб ми вже будемо мати», - пояснює Валерій Сорока.

І хоч за, його словами цей процес довготривалий, перші ліхтарі на хмельницькому летовищі засяють вже у серпні-вересні цього року.

«З міського бюджету на виконання обласної програми відновлення аеропорту перерахували 800 тисяч гривень. За ці кошти плануємо виконати роботи з освітлення території аеропорту встановивши ліхтарі, які працюватимуть від сонячної енергії. Це цікавий проєкт, з яким нам не доведеться платити гроші за електроенергію і нарешті вирішиться проблема з освітленням на території аеропорту. Маю надію, що до дня Незалежності роботи по встановленню ліхтарів будуть завершені», - висловив сподівання Валерій Ростиславович.

Читайте також: Хмельницький аеропорт готується до запуску малої авіації

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую