ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Хмельниччина готується отримати майно для запуску летовища

Андрій ЯЩИШЕН Економіка 2835
Комісія провела перше обстеження майна «Украероруху»
Комісія провела перше обстеження майна «Украероруху». Фото: ілюстративне з архіву редакції

«Украерорух» має передати трансформаторну підстанцію для відновлення електропостачання.

На Хмельниччині розпочався процес передачі майна державного підприємства «Украерорух» на баланс облдержадміністрації. Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий вже затвердив склад комісії для безоплатного отримання важливого для Хмельницького аеропорту майнового комплексу. Щоб оглянути об’єкти «Украероруху» вчора, 7 червня, члени комісії завітали на територію комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

За інформацією прес-служби Хмельницької облдержадміністрації, наразі на території летовища розташовано 39 об’єктів, які перебувають у власності Львівського регіонального структурного підрозділу «Украероруху».

«Ці об’єкти використовується для обслуговування повітряного руху, зв’язку та забезпечення електроживлення, виробничих потреб підрозділу летовища, а також електропостачання та зв’язку об’єктів інфраструктури аеропорту. Комісія оглянула наявність та стан цього майна. Далі — планується провести детальніше обстеження та зробити висновки про його технічний стан», — йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока вже наголошував, що з цих 39-и об’єктів найбільш необхідним для роботи летовища є саме трансформаторна підстанція. Без неї аеропорт фактично позбавлений електроенергії.

Читайте також: Хмельницький аеропорт готується до запуску малої авіації

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую