ye-logo.v1.2

На Хмельниччині оштрафували жінку, яка облаяла вчительку

Суспільство 4867
Суд захистив честь і гідність сільської вчительки
Суд захистив честь і гідність сільської вчительки. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Матір учениці нецензурно висловлювався, розкидала речі та намагалася вдарити парасолькою педагога.

Подія трапилася у червні цього року в методичному кабінеті сільського навчально-виховного комплексу Полонського району. Як повідомляють у пресслужбі апеляційного суду, матір тамтешньої учениці нецензурно облаяла педагога, скинула зі столу її зошити й книги.

Такими діями, на думку поліцейських, вона вчинила адмінправопорушення «Дрібне хуліганство». Однак Полонський суд провадження у справі закрив за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Вчителька ж оскаржила постанову у Хмельницькому апеляційному суді.

«Вона пояснила, що суд першої інстанції неповно з’ясував обставини справи, тому помилково зробив висновок щодо невинуватості жінки, яка при інших вчителях грубо принизила її честь і гідність, облаяла, намагалася вдарити парасолькою, і про те, що методичний кабінет – не громадське місце», - повідомляють у пресслужбі.

В апеляційному суді дії матері школярки вважають хуліганськими. Громадянку визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 Кодексу України про адміністративне правопорушення. На неї наклали штраф в розмірі п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 85 гривень.

Читайте також: Секрети успіху 10-річної хмельничанки, яка отримала стипендії від Президента та міської ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую