ye-logo.v1.2

Верховний Суд постановив зняти заборону на встановлення МАФів у Хмельницькому

Суспільство 3109
Наразі у Хмельницькому працює 337 тимчасових споруд
Наразі у Хмельницькому працює 337 тимчасових споруд. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Суд вищої інстанції задовольнив позов Антимонопольного комітету.

Днями Верховний Суд України задовольнив скаргу Хмельницького обласного відділення Антимонопольного комітету України, яка стосується введення владою обласного центру мораторію на встановлення нових малих архітектурних форм.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного відділення Антимонопольного комітету України, представники відділення раніше зобов’язали Хмельницьку міську раду припинити антиконкурентні дії на території обласного центру. Вони пов’язані із забороною на розміщення нових та розширення нинішніх МАФів.

«Наразі у Хмельницькому працює 337 тимчасових споруд. Тому запровадження повної заборони розміщення нових тимчасових споруд надає перевагу підприємцям, які вже їх встановили, та створює бар’єри для входження на ринок нових бізнесменів. Тому це є порушенням чинного антимонопольного законодавства», — йдеться у повідомленні.

За інформацією Антимонопольного комітету, міська рада не виконала цього рішення. Тому відділення звернулося до суду з позовом про зобов`язання органу місцевого самоврядування припинити антиконкурентні дії.

Отож, після судової тяганини Верховний Суд України задовольнив касаційну скаргу Антимонопольного комітету. Орган правосуддя останньої інстанції залишив у силі рішення Господарського суду Хмельницької області. Згідно з ним міська рада має виконати приписи Антимонопольного комітету й скасувати мораторій на встановлення нових МАФів.

Нагадаємо, ще у 2017 році в міській раді визначилися з єдиним архітипом місцевих МАФів.

Читайте також: Де у Хмельницькому будуватимуть нові дитсадки та багатоповерхівки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую