ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

На правах реклами Що покласти в ранець першокласника: канцтовари та додаткове приладдя

Суспільство 925
Сезонні знижки на рюкзаки та канцтовари діють вже зараз
Сезонні знижки на рюкзаки та канцтовари діють вже зараз. Фото: Мережа супермаркетів «НОСОРОГ»

До початку нового навчального року залишилося усього декілька тижнів, тому саме час відвідати традиційні шкільні ярмарки, на яких можна купити усе необхідне приладдя та корисні дрібниці, здатні суттєво спростити шкільне життя першокласника

Для батьків первачків передвересневий шопінг-марафон особливо відповідальний. Жоден пункт зі списку рекомендованих канцтоварів, який більшість батьків отримали під час організаційних зборів, не можна лишати без уваги. Насамперед потрібно обрати зручний та модний рюкзак або ранець.

Вигідна пропозиція!!! В мережі супермаркетів «НОСОРОГ» та на сайті Nosorog.net.ua вже зараз діють сезонні знижки на рюкзаки та канцтовари. Тож не втрачайте нагоду придбати все для школи, заощаджуючи гроші та час!

Далі визначаємося з основними групами шкільного приладдя, та озброївшись такою «шпаргалкою» прямуємо до магазину, або переходимо до вибору товарів в інтернет-магазині.

Аксесуари для транспортування та зберігання шкільних товарів

Окрім шкільного ранця маленькому школяреві знадобиться пенал. Навіть якщо у рюкзаку є кишеня з органайзером бажано мати окремий пенал для необхідного мінімуму письмового приладдя. У початковій школі діти обов’язково перевзуваються у змінне взуття, зберігати яке дуже зручно в невеличких мішечках із затяжками.

Обирати ранець, пенал та сумку для змінного взуття бажано з урахуванням гігієнічних норм, власних практичних міркувань та (обов’язково!) вподобань малечі. Так ви зможете попередити «бунт на кораблі», викликаний небажанням йти до школи із «немодним» рюкзаком. Дозвольте дитині самостійно визначитись із дизайном шкільних аксесуарів, і буде вам щастя!

Зошити та письмове приладдя

Для занять у школі та виконання домашніх завдань молодшому школяру обов’язково знадобляться:

• Зошити (10 в клітинку, 10 в косу лінію).
• Папка для зошитів із щільного картону.
• Набір обкладинок для зошитів, підручників.
• Кулькові ручки із синіми чорнилами, прості олівці – по 2-3 штуки.
• Лінійка із чітко промальованою шкалою.
• Гумка канцелярська – 2 шт.
• Точилка з контейнером.

Все для уроків праці, малювання та творчості

Перед початком навчального року також варто придбати канцтовари та аксесуари, які мають бути під рукою на уроках праці, малювання:

• Альбом, фарби, пензлики, палітра, стакан-непроливайка.
• Кольорові олівці, фломастери, маркери.
• Кольоровий папір, картон, гофрований папір.
• Пластилін, дошка і стеки.
• Папка формату А4 для уроків праці, зберігання малюнків.
• Фартух, нарукавники, клейонка на стіл.

Приладдя для уроків читання, математики у першому класі

Каси букв та складів, каси цифр, палички для рахування дотепер активно використовуються під час уроків для вдосконалення навичок читання та лічби. Прагнете як найкраще підготуватися до навчального року, а часу обмаль? В інтернет-магазині «Носорог» можна швидко, зручно, вигідно придбати Набір першокласника, а вільний час витратити на спілкування у родинному колі, зустрічі з друзями та захоплюючі літні пригоди!

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую