ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині майже 30 тисяч військових хочуть отримати земельні ділянки

Суспільство 3233
Військовослужбовцям передано у власність майже 12 тисяч земельних ділянок
Військовослужбовцям передано у власність майже 12 тисяч земельних ділянок. Фото: ілюстративне galinfo.com.ua

З них понад 19 тисяч мають дозвіл на розробку землевпорядної документації.

Станом на початок серпня в Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області звернулося 28 тисяч 918 учасників операції об’єднаних сил, аби отримати земельні ділянки обіцяні їм чинним законодавством.

Як повідомляють у пресслужбі Держгеокадастру у Хмельницькій області, найчастіше за отриманням земельної ділянки військовослужбовці звертаються з міста Хмельницького та району. З цієї частини області надійшло 3 тисячі 234 запита. Другу та третю сходинку за кількістю звернень займають Кам’янець-Подільський (2 тисячі 211 звернення) та Старокостянтинівський (1 тисяча 810 звернень) райони.

«Загалом з початку ініціативи забезпечення учасників ОСС земельними ділянками в обласний Держгеокадастр звернулося 28 тисяч 918 військовослужбовців. З них 19 тисяч 213 — отримали дозвіл на розробку землевпорядної документації на ділянки загальною площею 30,17 тисячі гектарів у різних частинах Хмельниччини», — повідомляють у Держгеокадастрі.

Наразі на Хмельниччині учасники бойових дій на сході України отримали у власність 11 тисяч 796 земельних ділянок загальною площею понад 19 тисяч 257 гектара. Зокрема, 9 тисяч 883 ділянок для ведення особистого селянського господарства та 1 тисячі 913 — для садівництва.

Нагадаємо, станом на середину липня військовослужбовці отримали у власність 11 тисяч 671 земельну ділянку. Тобто менше, ніж за місяць 125 учасників війни отримали передбачену законодавством землю.

Читайте також: У Нетішині відкрили центр допомоги для військових та їхніх родин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую