ye-logo.v1.2

У волочиській школі дитячі пустощі завершилися травмою та судом

Суспільство 7822
Потерпілого штовхнули під час перерви, після чого його госпіталізували до лікарні
Потерпілого штовхнули під час перерви, після чого його госпіталізували до лікарні. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Мати постраждалого вимагала відшкодування моральної шкоди.

Волочиський районний суд виніс рішення щодо відшкодування моральної шкоди учневі другого класу однієї з місцевих шкіл. Його у листопаді минулого року на перерві штовхнув третьокласник.

За інформацією пресслужби Волочиського районного суду, мати потерпілого звернулася до органу правосуддя у лютому цього року. Свої вимоги вона обґрунтувала тим, що в одній з волочиських загальноосвітніх шкіл 23 листопада 2018-го її сина штовхнув учень третього класу. Через це він впав на підлогу й розбив носа. Дитину госпіталізували у Волочиську центральну лікарню.

«Через отримані травми учень довго не міг ходити у школу, що негативно вплинуло на його успішність. Також їй доводилося купувати синові ліки. Тому вона вимагала через суд стягнути з матері третьокласника компенсацію моральної шкоди у розмірі сім тисяч гривень», — повідомляють у пресслужбі суду.

Вчителька початкових класів цієї школи підтвердила обставини цього інциденту. Вона додала, що подія сталася на перерві під час гри учнів у коридорі навчального закладу. Коли потерпілий лежав у лікарні, учні школи збирали кошти на його лікування.

У результаті суд вирішив прийняти рішення стати на бік матері потерпілого. Тепер відповідачка повинна сплати їй чотири тисяч гривень.

Рішення набрало законної сили.

Читайте також: Де і коли на Хмельниччині відкриють нові дитсадки та школи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую