ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

Автівки поліцейським, відмова від вакцинації та знахідки з минулого – підсумки дня

Суспільство 2554
У новинах дня - здоров'я, шкільне життя, правопорядок і не тільки
У новинах дня - здоров'я, шкільне життя, правопорядок і не тільки. Фото: автора

Якими були новини 15 серпня.

Статистика щодо вакцинації дітей, адаптація до школи, розкопки і автівки для поліціянтів… Про ці та інші події сьогодні, 15 серпня, йшлося у новинах Хмельниччини. Про них а також про інші події, розповімо у вечірніх підсумках від сайту «Є».

Сьогодні у Хмельницькому голова Нацполіції України Сергій Князєв презентував новий проєкт «Поліцейський офіцер громади». Згідно із ним, громади зможуть мати одно або декількох поліцейських, які обслуговуватимуть лише визначену територію. Нацполіція зі свого боку забезпечить їх транспортом, а громада має обладнати місце роботи правоохоронців та, за потреби, житло. Декому сьогодні навіть вручали службові автівки. Подробиці дізнавайтеся тут.

Навчання та вакцинація, тема, що не сходить з інформаційного простору останнім часом. І чим ближче до початку навчального року – тим більше таких новин. Так в Департаменті охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації розповіли про ситуацію з вакцинацією хмельничан. Нагадаємо, за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України в області був сформований календарний план заходів для посилення імунізації пороти кору. Впродовж квітня-червня цього року було заплановано вакцинувати понад 27 тисяч людей. Та погодилися не всі. Тисячі дітей не вакцинували через відмову батьків.

А поки медики вирішують як подолати ситуацію зі спалахом кору, психологи дають поради, як адаптувати дітей до навчання у школі. Адже і для першокласників, і для батьків – це чималий стрес. Як зробити адаптацію максимально комфортною для дитини – розповіла фахівець у сфері дитячої та сімейної психології.

В Кам’янці-Подільському тим часом тривають розкопки на території Старого замку. Там шукають фендаменти древньої церкви Покрови, де, за переказами, були поховані князі Коріатовичі. Під час розкопок тут натрапили на давній некрополь. Деякі поховання датують ХІІІ століттям. Про що цікавого свідчать ці знахідки – у нашому матеріалі.

Ще одні розкопки, щоправда, непланові, провели на Полонщині. Ще взимку там, під час зведення амбулаторії сімейної медицини натрапили на страшну знахідку: з-землі назовні під час земляних робіт екскаватор вигорнув десятки людських кістяків. Чи продовжили будівництво амбулаторії далі, та що вдалося з’ясувати про ці поховання – дізнавайтеся тут.

У Хмельницькому обласному художньому музеї сьогодні відкрили виставку картин британського художника українського походження Сергія Овчарука «Ритми міста». До презентованої експозиції увійшло 16 робіт живопису з циклу міських пейзажів. Всі вони наповнені атмосферою Лондона, в якому автор проживає останні шість років. Які емоції вирують на картинах та де і коли їх можна переглятути – читайте у матеріалі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую