ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани помолилися за Україну та її захисників

Суспільство 3618

В обласному центрі пройшов четвертий молитовний сніданок.

Сьогодні, 22 серпня, представники хмельницького духівництва різних релігійних конфесій, влади, громадськості, бізнесу, а також військові зустрілися для спільної молитви. Такий молитовний сніданок вже став традиційним для обласного центру напередодні відзначення Дня незалежності України.

За словами митрополита Хмельницького та Кам’янець-Подільського Православної церкви України Антонія (Махота), такий молитовний сніданок у Хмельницькому проходить вже четвертій рік поспіль. Свого часу його ініціювали представники Духовної ради міста. Традицію проводити подібні заходи перейняли зі Сполучених Штатів Америки та Європи.

«Молитовні сніданки були задумані у США для налагодження спілкування між світською владою та духівництвом. Саме в атмосфері неформально розмови за сніданком і спільної молитви можна об’єднатися навколо розв'язання важливих проблем міста та країни, — розповідає митрополит Антоній. — Тобто такі заходи позбавлені будь-якого офіціозу — робочий день ще не розпочався й не мають жодного значення всі кабінети й посади. Тут ми єдині перед Богом».

За одним столом сиділи представники духівництва, влади, громадськості, бізнесу та військові

Цього року, як і попереднього, молитовний сніданок проходив у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Розпочався захід з виконання молитви «Отче наш» духовним хором. Опісля з вітальним словом до присутніх звернувся спершу митрополит Антоній та міський голова Олександр Симчишин. Також на заході виступили представники обласної влади.

Представники духівництва не лише молилися, а й звернулися з проповідями до присутніх

Між перервами на безпосередній сніданок і пісенні виступи двох хорів по черзі до Бога звернулися представники різних християнських конфесій. Зокрема, серед них були військові капелани. Вони молилися за Україну та її народ, мир, мудрість влади та захисників України.

«Молитва — це щира розмова з Богом. Якщо ми просимо щось, що не суперечить його заповідям, Господь нам пошле це. Нині хочу згадати у молитві усіх наших військових, які захищають Україну від ворога, й тих, хто віддав за нас своє життя. Хочу помолитися за матерів, які не дочекалися своїх синів, за ув’язнених в Росії українців. Нехай Господь посилає нашій армії здоров’я, мир і терпіння», — наголосив військовий капелан, архімандрит Даниїл (Тарнавський).

«Молитва — це щира розмова з Богом», — військовий капелан Даниїл.

На завершення цьогорічного молитовного сніданку митрополит Антоній підготував несподіванку. Він із гітарою у руках заспівав пісню «Алілуя».

Митрополит Антоній приготував для присутніх сюрприз — він виконав пісню «Алілуя»

Під час молитовного сніданку виступали духовні хори

Спільне фото відвідувачів молитовного сніданку. Фото: khm.gov.ua

Читайте також: «Бачити серцем»: у Хмельницькому триває проєкт для незрячих

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую