ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

До Хмельницького привезли чотири нових тролейбуси

Суспільство 2769
До Хмельницького вже прибули перші тролейбуси «Богдан»
До Хмельницького вже прибули перші тролейбуси «Богдан». Фото: bogdan.ua

Ще один очікують з дня на день.

Сьогодні вночі, 2 вересня, до Хмельницького привезли чотири нових тролейбуси, ще один мають транспортувати найближчим часом. Як повідомив директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук, на вулиці обласного центру вони виїдуть приблизно за два тижні.

«Чекаємо, коли приїде п’ятий «рогатий» і викличемо інспекцію, яка обстежує транспортний засіб і дає дозвіл на його експлуатацію. Потім проведемо повне страхування. Ця процедура займе приблизно 10 днів, після того й презентуємо їх», - зазначив Віктор Анатолійович.

За його словами, у жовтні в обласному центрі мають з'явитись ще п’ять тролейбусів. Усі вони будуть на автономному ходу.

Виготовив тролейбуси для Хмельницького Луцький завод «Богдан» згідно договору, укладеному в травні 2019 року. Загалом, відповідно до контракту, місто отримає 10 тролейбусів «Богдан Т70117» і 10 автобусів «Богдан А70132». Як повідомляє корпорація "Богдан", сума замовлення складає майже 100 мільйонів гривень. Транспортні засоби будуть передані Хмельницькому на умовах лізингу.

«Богдан Т70117» – це низькопідлоговий тролейбус, який є зручним та комфортним для всіх категорій населення, оскільки створений з врахуванням всіх сучасних вимог до електротранспорту в Україні. Для пасажирів з обмеженими можливостями пересування обладнані кріплення для фіксації інвалідного візка та 4 спеціально обладнаних місця в салоні. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую